Fatih Terim'in Euro 2016 Öncesi Galatasaray Hakkında Yaptığı Açıklamaları Doğru Buluyormusunuz?

Sizcede milli takımın konsantrasyonunu bozmazmı bu açıklamalar. Terim dün"Ben Gsnin yaşayan efsanelerinden biriyim benim kırgınlığım kişilere Galatasaraya kapris yapacak halim yok Gs benim hayatımda başka bir yere sahip"demişti Euro 2016 bitsin nereye gideceksen git. Sizce yanlış değilmi bu açıklamalar

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• fatinh terim profosonelligi bir türlü beceremeyen bir teknik adam, şu aşamada milli takıma odaklanmalı başka konulyar ile ilgilenmemeli ve görüşü bile sorulsa yanıtsız bırakmalı, şimdi başarısızı oldugunda insanlar haklı yere diyecek ki takıma odaklanamadı gs de aklı kaldı diyecek, şu aşamada gs de teknik adam arayışındayken...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Şuanda tek düşündüğüm şey Türkiye diyede devam ettti açılamalr çarpıtılmasın pek sorun olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yanlis bir sey goremedim burada

0|0
    0|0
  • ya Terimin galatasaraylı oldugunu herkes biliyo..
    bu bakımdan bir sorunu olacagını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Gs yanlısı olan bir adam sadece düşünceleri değil davranışlarıda o yönde şu an bjk değil de gs şampiyon olmuş olsaydı en az 8-9 futbolcu olurdu milli takımda. Hala para için gittiğini itiraf edemeyecek kadar da korkak bir adam

0|0
    0|0
Yükleniyor...