Steroid bastıktan sonra bıraksam?

Bana yeterli steroid 3 aylık steroidi bıraktıltan sonra sporuma devam etsem sönermiyim illa sonsuza dek steroid mi basıcam?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• İllaki hacim kaybı olur ve sağlığına çok zararlı fiziğin iyi zaten bence dozunda güzel 👍

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1 gram bile storoid alip 45 yasini gecen bir adam gosteremezsin bana 😅

0|0
    0|0
    • Arnold 😂

• Adam kendi açıklıyor 😂

• 2ay

Pek çok Olimpia ve IFBB yarışmacısı kullandıkları yüksek doz steroide rağmen bugün 70 yaşına merdiven dayadılar. Ve birçoğu evli. Çocuk babası ve torun dedesi...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Al bir ergen daha sen steroidin ne oldugunu biliyon mu zararli bir sey bunu kullanarak kendini sisirecen goruntu vericen 1 sy sonra geri inmeye basliyacak zaten adam gibi sporuna git ilac kullanmadan yap ne yapicaksan

0|0
    0|0
  • o işe girersen zaten kolay kolay bırakamıyosun. çünkü büyüdükçe büyüyorsun daha çok daha çok istiyorsun. bir kereye mahsus kullanıp bıraksan ölçü kaybedeceksin ve sonrasında bir kere daha küre gireceksin ve bu böyle devam edecek. bence bulaşma, arkadaşım deca kürüne girdi bir kereliğine dedi şimdi ikinciye başladı

0|0
    0|0
  • sönersinn kardeşimmm normalde bile yapıp bıraksan sönersinnnn

0|0
    0|0
    • merhaba ben de steroid kullanmayı düşünüyorum kısa bir süre kullanıp biraz kas geliştirip bcaa gibi şeylerle korumaya çalışıcam ve hafiften spora devam edicem, steroid kullanmış olan varsa bana mesaj atabilir mi?

• @MakVeli kesinlikle kullanma yararı olmaz zararı olur sana

• Steroid kurunde atiyorum 8 kg alirsin bunun 2 kg kadarini kas alirsin kurden sonra hacim kaybi kaçınılmaz

0|0
    0|0
  • Basma kardes cok zararli

0|0
    0|0
  • O şekilde kas yapamazsın

0|0
    0|0
  • Evet hacim kaybedersin belirli yere kadar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...