Bir mucizeye şahit oldunuz mu hiç?

Bazen birileri anlattıgı zaman "aaaaammmaaann bırak Allah aşkına bunlara mı inanıyorsun" dediğimiz türden hikayeler var ya..

İşte onlardan gerçekten yaşadığınız ve kendinizin bile zor inandıgınız bir hikayeniz var mı?

İsteyen gizli yazsın.

Anlatacağınız bu yaşanmış hikaye doğa üstü birşey olabilir?

Uyduruk hikayeler ve "benim öyle bir hikayem yok" diyenler yazmasın lütfen..

Teşekkürler şimdiden:)

Güncellemeler:
ben de kucukken seytanı görmüştüm..

nie bana göründü bilmiorum ama gördüm..

çok mucizem var benim.. cevaplayan herkese tesk ler..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eski kız arkadaşımla henüz samimi değilken yolda gidiyoruz iş çıkışı..

Muhabbet ilerideki cafe nero'nun ne kadar güzl bir yer olduğu falan filan derken

Ben dedim orası bayadır var yahu 5 senedir var ben hep gidiyorum.

Oda dediki ben her iş çıkışı oradan geçiyorum orası en fazla 1 yıldır var.

İnanmadı bana pis keçi. Bende dedim varmısın iddasına? Bi paket marlboro light.

Tamam mı tamam. Ben önden girdim kafeye 1 adım arkamdan benimki geliyor.

Bende elim önümde ceketimi düzeltir gibi elimle 5 yapıp. Afedersiniz Burası kaç yıldır var dedim?

Kasiyer çocuğun fırlama olduğu anlaşıldı zaten hafif bir sırıtmayla 5 yıldır abi dedi.

Benim ki atladı Nasıl olur falan? Çocuk 2 dakkada yazdı dedi ben buraya gireli 3 yıl oldu abla burası beş senedir açıkda hatta bizim ilerdeki şubede başlamıştım ordan geldim buraya falan filan senaryo yazdı çocuk :D

bizimki sinir oldu tabi :DD Hemen yandaki büfeye gitti aldı sigarayı verdi bana. Ama küpler havalarda uçuşuyor tabi. Dedim niye kızgınsın bu kadar? İstersen al sigarayı falan. Yok mok dedi.

Bende dayanamadım anlattım nasıl kandırdığımı. Oda birden Allah hepinizin belasını versin adi yalancılar diyip uzaklaşmaya başladı. İleride yakaladım tuttum kolundan dedim noluyor demeden ağlamaya başladı. Haydaaa.

Gel anlat bakıym derken. Olaylar gelişti. Kız bana derdini anlatırken gördüğüm o muhtaçlığına aşık oldum. bok vardı sanki. kendisini teselli edip 4 ay sonra terk ettig*tgibi kaldım ortada : (

1|0
    0|0
    • enteresan bir hikaye

o kdr alıncak bişey de yokmus yani..

• yani kız arkdsn fazla abartılı bir tepki vermiş. öyle bozuluncak bir olay değil, komik hatta..

• Aynı gün erkek arkadaşı terk etmiş bunuda ondan o tepki :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Menzil var adıyaman da oraya gitmiştim Gavs sani hz. Sabah namazı oldu namazımızı kıldık sonra madde bağımlıları falan onlara dua okuyor ama fotoğraf çekmek yasak yani mübaregin fotoğrafını çekmek yasak benim arkadaş da gizliden tlf çıkardı fotoğrafını çekti sonra çok seviniyordu, fotoğrafını falan çektim bir açtı her şey bembeyaz demek ki ister gizli çek ister çekme olmuyormuş.

1|0
    0|0
    • bu güzeldi işte...

Allah kabul etsnn...

aynen öle

• ben gördüm onu:) bir sebebi vardır ama ne bilmiorum..

• Ben gördüm sen değil diyorsun hadi bakalım :) hayırlısı olsun senin için

• Fenerbahçe Türkiye Kupası aldı.

İmansız olanı imana getirir!

1|0
    0|0
  • bu sura spartacusun karısı sura mı

0|0
    1|0
  • yaşadığımız anlar mucizelerle dolu...

1|0
    0|0
    • bunun farkında olabilenlerin az olması ne üzücü:)

• o yüzden ben hep sölerim

tesadüflere inanmam die..

• hiç bir şey tesadüf değildir...

• Bu saatte anlatayımda sonra rüyama girsin var :D doğa üstü olmaması gereken

1|0
    0|0
    • Çok istiyorsan anlatırım

• rica ederim :)

• Bu arada adamın Patriarch ignatius ms 800 lerde görev yapmış daha önceden mozaiğini bulmuştum gördüğüm kıyafetler ileydi şimdi onu aradım bulamadım ayasoyfaya gidersen orda incele ben daha gidip bakmadım belki vardır mozaik falan çünkü ordan cenazesi kaldırılmış buraya defnedilmiş

• Hayır, hiç olmadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• işin servis aracındaydım,yanımda kimse yoktu.sadece şöfor vardıarabayı kullanıyordu.açık renk kot pantolonum vardı.bütün camlar kapalıydı.birden sağ dizimin üzerine bir 2cm yakın bir damlacık düştü.bu ne dedim anlayamadım.kokladım gülsuyu kokuyordu.

1|0
    0|0
    • alla alla çok enteresan..

• evet çok enteresandı neden böyle bişey oldu bilmiyorum.bir mesajdı belki ama bir daha olmadı.senin neler oldu?

• cok seyler oldu.. daha da olurdu belki bu kdr maddesel bir hayat yasamasam. yani gezme tozma odaklı, cunku böle bir gücüm var biliorum. güncellememe yazdım en gariplerinden birini.

Yükleniyor...