Ne olduda Galatasaray bu hallere düştü?

Geçen senenin sampiyonu bu sene 5. olmak için uğraşıyor.1 senede ne oldu?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• gavatsaray yrra yedi şampiyon beşiktaş :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• valla benim bildiğim bir şey vardır isimler armanın önüne geçerse ve kişisel çıkar peşine düşerse. ben olmadım o zaman beter olsunlar deyip yokuşa sürerse işleri, takım bu hale gelir... yüklü borçlar, eski başkanınıza karşı fatih terimciler ve albayrağın adını ununtututm adamın alttan alta yönetim aleyhine çalışıp el birligiyle bu hale getirdiler, şimdiki yönetimde kucagında bomba buldu ama bu buhrandan çıkabilecek güçleri yok bence onlarında, acil seçim yapmalısın ve yönetim kim olrusa olsun arkasından sağlam durup radikal kararlar ve adımlar atmalısınız yoksa işiniz yaş... gerçek böyle bence..

0|0
    0|0
    • Bu dediklerin etkiler tamam ikinci veya üçüncü olursun anlarım ama 6 nedir

• bu sezon dahada kötü olabilirdi aslında bu gene iyi bence şikayetçi olma, bak trabzona gerçekler ile yüzleşmedikleri sürece dibe batıyor adamlar... siz gene bu sezon bugun kazanırsa ya da kupayı kazanırsanız avrupa cezanız 1 yıl olacak ki gene sezonu iyi kapatmış olacaksınız ama cezanız 2 yıl olursa fena...

• Borussia Dortmun'da geçen sene Almanya ligini kazandı, Şampiyonlar ligi finali oynadı bu sene ligde ki halleri ortada. Bu örnekle başladım yani biraz sanki takım olarak disiplinden koptuk, şımardık. Daha sonra ligin ortasın da olmayacak şey hoca değişimi oldu, yönetim iyi giden takıma çermeyi kendi taktı. Daha sonra yeni hocaya alışma, maddi sıkıntılar derken ligden psikolojik olarak koptuk. Olmaması gerekenler hep oldu. İnşallah seneye daha olgun bir anlayışla maçları oynarız.

0|0
    0|0
    • Dortmund bu sene ikinci oldu aynı şey değil ikinci veya üçüncü olursun anlarım ama 6 nedir

• Ligin ortasında 15-16. sıraları gördü bu takım Dortmund, elbette 6. sıra rezalet utanç verici. Yönetim dediğim gibi kendi kafamıza sıktık resmen.

• Az bile..

0|0
    0|0
Yükleniyor...