Ofsayt nedir? Sevgilime biliyorum dedim şimdi anlatt diyo?

Arkadaşlar ofsayt ne bana açıklar mısınız sevgilime biliyorum dedim ama bilmiyorum internete baktım anlamadım ya

0|0
9|25

En İyi Erkek Görüşü

• kanka bak şimdi ofsayt nedir anlatim... sen mesela kalesin , sevgilinde senin önünde duran karşı takımın forvet oyuncusu , ve senin önündede senin takımıdan iki oyuncu var... karşı takımdan rakip geliyor ve sevgiline pas vriyor ve sevgilinde sana golü atıyor... fakat oda neeee? ofsayt.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana da anlattılar da unuttum ertesi gün 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• top sendeyken arkadaşına pas veriyorsun ama arkadaşın gol çizgisine rakip oyunculardan daha yakın..
    arkadaşın ofsayt..

0|0
    0|0
  • insanın kendine yakışandan önde olmasıdır

0|0
    0|0
  • Ofsaytı bizim türk hakemleri bilmiyo sen nası bilesin

0|0
    0|0
  • Yolda yürüyorsun bir den kafanı hafifçe aşağıya eğiliyorsun ve sen şok. Niye sen şok fermuarın açık.

İşte ofsayt.

0|0
    0|0
  • Rakip yarısahada senin takımının oyuncusu ile karşı takım kalecisi arasında hiç rakip oyuncu bulunmaması. Ve senin adamının da o halde topu alması.

0|0
    0|0
  • Basketbolcu topu potadan sektirdikten sonra potaya arkadaşın rakipten daha yakınsa ve hücum riabundu almak için hamle yaparsa ofsayt olur.

0|0
    0|0
  • Atak yapan takımın ilerisindeki takım arkadaşına pas atarken savunan takım oyuncusundan kaleye daha yakın olma durumuna denir

0|0
    0|0
  • Böyle anlatması zor olur

0|0
    0|0
  • Ben takim arkadasima pas attigimda takim arkadasim , ( kaleyici sayma ) Butun rakip oyuncuların önündeyse ofsayt olur. Pası alırken en az bir oyuncu arkasinda olmasi lazım. bu kadar basit. . pas ne diye sorarsan balkondan atlarım

0|0
    0|0
  • eğer bir erkekle bir bayan evlenmeden aynı evde bulunursa biz buna ofsayt diyoruz...

0|2
    0|0
  • Ona de ki, Ofsayt anlatılmaz, görülür.

0|0
    0|0
  • www.habervitrini.com/.../
    Erkek arkadaşına benden selam söyle 😂😂

0|0
    0|0
  • şimdi alışveriş merkezindesin alışverişi yaptın kasanın önüne geldin hesabı ödiceksin. uzun bir kuyruk var kuruğa girdin. en arkada ki kadın yaptığı alışveriş çantasını en öndeki arkadaşına atıyor fırsatçılık yapıyor. işte yaptığı fırsatçılık ofsayt.

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşının sana bu soruyu sorması ofsayttır

0|0
    0|0
    • Ya yok o dedi sen anlamazsın ben anlatayım ben biliyorum dedi o da anlat o zaman dedi 😁

• böylemi muhabbet etcez diye tersle onu

• beleş gol yok de o anlar:)

0|0
    0|0
  • kaleci ile karşıkarşıya kalıp golü atamazsan ozaman offsayt oluyor yani üzülme belirtisi bu.:)

0|0
    0|0
  • 2 çeşit var kızlardaki ofaaytmı futboldaki mi

0|0
    0|0
  • beyler kaçın kaç kaç kaç

0|0
    0|0
  • bunu google a sorsana delikanlı

0|0
    0|0
  • Kaç kaç

0|0
    0|0
  • Akıllı ol demek ! Sen bir incisin yerlere düşme demek... Alır götürüler demek... Daha ne diyim :(

0|0
    0|0
  • Aciklayamaz ;p

0|0
    0|0
  • Amerikada bir sıra dağ

0|0
    0|0
  • atak anında topa vurulduğunda igole giden oyuncunun karış kaleci ile son defans oyuncusu arasında kalması

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Rakip takımın oyuncusu ile bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Anlatamasin ki sen en iyisi vazgec bilmiyorum de😃

0|0
    0|0
  • Babanın gece dışarı çıkmana izin vermesi gol...
    Ama erkek kardeşinde gelecek demsi ofsayt. :)

0|1
    0|0
  • Biliyorum demeseydin, ben de bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Disari cikmak icin babandan izin aliyorsun ama kardesinde senle gelecek 😂😂

0|0
    0|0
  • karşı takımın gol çizgisine karşı taraftaki futbolcudan önce yaklaşması

0|0
    0|0
  • Senin Zekan yetmez anlamaya

0|0
    0|0
  • Bildigim kadariyla mesela fb takimi hucuma gectiginde gs kalesinde sadece kaleci varsa kaleciden baska oyuncu yoksa fb takiminda topu kullnan kisi kaleciye yakinda arada gs oyuncusu yoksa ofsayt olur gs serbest atis kullanir 😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...