Birisi sizin de içerisinde olduğunuz bir kitap yazsa ne düşünürsünüz?

Yıllar sonra bir akrabanız, eşiniz, sevgiliniz veya eski kadim dostunuz sizin de içerisinde olduğu bir kitap yazdı. Kimi anılar illegal, kimilerinde ise hakkınızda en ağır laflar yazılmış...

Güzel olanları herkes duymak ister ama ağır yazılanlar ve oturup düşündüğünüz zaman, aslında haksız da olmayan bu yazar için ne düşünürdünüz?

Not: Yazar, gözlemlemelerine göre bu kitabı yazıyor. Hiç bir şekilde art niyet yok. Okunduğu zaman ise yazarın en çok kendisini aşağıladığı görülmekte. Bu perspektifte değerlendirmenizi rica ediyorum.

0|0
17|1

En İyi Kız Görüşü

• Fena olmazmış aslında başkasının gözünden hayatımı okumak keyifli olabilirdi bence.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Baş ucu kitabım olur çoluğa çocuğa okuturum ilerde bakın ananız ne lanet bir insanmış diye :)

0|1
    0|1
  • Lisede tuttuğum günlüğümü ileride kitap yapmayı düşünüyordum ve bir arkadaşımı hep tehdit ederdim :D Kız saçmalama seni öldürürüm babam beni öldürmeden falan derdi :)))

0|1
    0|0
    • Günlükler otobiyografinin can damarıdır :)

teşekkürler yorum için :)

• çok güzel soru beğendim 5 yıldız benim hakkımda adımı deşifre etmeyerek ve kimseye bildirmeyerek yazabilirler ve hakkımda yazılan yorumlara bakarım böylece olumlu ve olumsuz yönlerimi objektif olarak görmüş olurum bence harika olurdu ! oh yea!

0|1
    0|0
  • Kişiliğimi yerdiyse sorun yok..Onun gördüğü gibiyimdir zaten..

Fakat eylem konusunda bir iftira varsa önce yazarla konuşurum, sonra da bir kitap da ben yazarım :D

0|1
    0|0
  • Hakli olduğuna göre saygı duymak dışında yapabileceğim hiç bir şey olmaz hatta beni anlattigi için kizsam da bir yanım sevinir diye düşünüyorum..

0|1
    0|0
  • kızmam sonuçta kendi gözünden beni yazmış haklı ya da haksız alır okurdum

0|1
    0|0
  • Belki memnun olurdum

0|1
    0|0
  • çok duygulanırım hayatımda ilk defa belki de biri benim de içinde olduğm kitap yazmş .. :) olumsuz yorumları kesinlikle yadırgamam ismimi belli etmedği sürece

0|1
    0|0
    • İsim de belli olacak ama kim bilir hangi Ayşegül...

• ben kitap konusu olacak kadar önemli miydim beh diye düşünüp hüzünlenirdim bir yandan da yazara birden aşık olurdum. cinsiyeti önemli değil bu arada. asdfghjnkm

0|1
    0|0
  • Hiç hoşuma gitmezdi

0|1
    0|0
  • gıcık olurum

0|1
    0|0
  • içimden haklı adam len desem bile, dısarıya öyle yansıtmam herhalde. herkes gibi.

0|1
    0|0
  • Hoş karşılamazdım .

0|1
    0|0
  • kitabı kafasındda paralarım :)

0|1
    0|0
  • memnun olmam.

0|1
    0|0
  • adıma yazılan şiirlerin içinde olduğu bir kitap var..

0|1
    0|0
    • hangi şiir kitabı bu

• adını hiç merak edemedim sormadım,ilgilendiğim kişi ve durum değildi..ünlü biride değil zaten..o günlerde işittiğim kadarı ile annesi bir yazarmış..

• hımm anladım

Erkekler Ne Diyor 1

• Mesela ben yazıyorum baya baya illegal ilerde tepkisini görcez içindekilerin :d

0|1
    0|0
Yükleniyor...