TDK (Türk Dil Kurumu) Squat' a nasıl bir karşılık bulmalı sizce, önerileriniz nelerdir?

TDK (Türk Dil Kurumu) Squat' a nasıl bir karşılık bulmalı sizce, önerileriniz nelerdir?Spor katagorisinde çok gördügüm sorulardan olduğu için dikkati mi çekti ve sormak istedim. Sizin önerileriniz neler olur mesela... Hadi TDK yardımcı olalım biraz...
TDK (Türk Dil Kurumu) Squat' a nasıl bir karşılık bulmalı sizce, önerileriniz nelerdir? Hadi TDK yardımcı olalım biraz...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Gt büyütme

0|1
    0|0
    • gt sıkılaştırmada olabibr benimde aklımdan geçen isimlerdi ama tdk daha absürtünün bulur baksana yukardaki örneklere :D

• en güzeli valla hiç ihtiyacım yok diyorsun aynen

En İyi Erkek Görüşü

• Oturkalk 😂😂😂

0|1
    0|0
    • tdk dan umutluyum ben gene

• yani haklısın tabi türkçe karşılık bulmada bilgisayar dışında başarılı değiliz doğru diyorsun

Kızlar Ne Diyor 2

• :) tdk neyi uygun gorur bilmem de çömelme diyolar genelde. Çe vrilecek cok terim var hepsini çevirmeye kalksalar oo..

0|1
    0|0
    • ingilizce-türkçe cevirede bu çömelme kelimeside açıklamalar arasında var ama tamda karşılamıyıor sanki

• onada bulur bir saçmalık

0|1
    0|0
    • yukarıdaki absürt bulmalarının yanına kesin bir şey çıkacaktır ortaya o kesin. 2006 dan beri 250 milyon tekil veya çoğul arama olmuş 2006 dan beri bu tdk nerde göreve çağırıyorum onları bulsunlar lütfen :D ne bulur acaba onu merak ettim bende :D sende var mı bişey -.-

• yok kalsın iyi böyle

• ismi havalı bence belki bulunan ismi bu havasınıda aşağıyaalır haklısın pembe

Erkekler Ne Diyor 1

• Zaping 2 kere geçiyor

0|1
    0|0
    • he ya öyle olmuş, dikkatin kusursuz ve takdire şayan tebrikler ninja :D sen hangisisin o pizza yiyen mi-.-

• Kurbağayim ben kaplumbağa değil dikkatli oku..

• hakketen la :D bozmayayındın keşke geçiştireryedin :D ninjayı görünce göz kaplumbagayı yapıştırıyor hemen bu dalgaya ilk düşen ben edğilimdir umarım :D

Yükleniyor...