Soyadınızı ya da adınızı değiştirmeyi düşündüğünüz oldu mu?

Düşündüyseniz nedeni nedir? Ankete de cevap verebilirsiniz.

• Evet
    50% (9)60% (6)54% (15)Oy Ver
  • Hayır
    50% (9)40% (4)46% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 8

• Soyadımı çok seviyorum, adımıda seviyorum ama 3 isimliyim ikisini sallasam da olurdu.

0|0
    0|0
    • 3 isim mi :D kardeşm de 3 isimli hiçbir yere sığdıramıyor ismini resmi yerlerde hep bir isim sorunu çıkıyor :)) ama tabi avantajları da çok

• tek avantaj farklı ortamlarda farklı isimler kullanarak olası denk gelmeleri engellemişimdir lise de o kadar, devlet daireleri ve formlar işkence.

• Adımı ve soyadımı cok sevıyorum. Hatta Allah'a sukredıyorum boyle guzel bır ısımı ve boylesıne guzel bır soyadı bana denk getırdıgı ıcın.

0|0
    0|0
  • Evlenince eşinin soyadını almak istemek, değiştirmek istemeye girer mi? Tabi istiyoruz da değişen birşey yok :p

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir ismim var, ama ismim "Satılmış" olsa dahi değiştirmezdim. Çünkü böyle sembolik şeylere anlam yüklemeyi zaten sevmem, yükleyeni de sevmem.

0|1
    0|0
    • aslında satılmış, ermişlere hediye edilen anlamındadır.ama kötü isim tabi.

• Vallaha bilmiyorum ki... Esasen satılmış istemem, laf olsun diye yazdım. Yani diyorum ki isim felan önemli değil benim için. Ortalam bir isim gayet idare eder. Neyse ki benim isim bir katolik azizinde de var, islam tasavvuf şiirleri yazan birinde de. Gayet kültürel bir isimim :))

• Hiç düşünmedim her ikisinden de memnunum.

0|0
    0|0
  • Hayır gayet memnunum ikisindende.

0|0
    0|0
  • Adıma ihanet etmem.

0|0
    0|0
  • yok olmadı,

0|0
    0|0
Yükleniyor...