Başkalarının ne dediği sizin için önemlimi ?

Bana göre:

Başkalarının ne dediği ne düşündüğü ne yaptığı benim onlara "başkaları"dediğim süreçte hiç umrumda değil,Olmayacaktırda.

Nokta.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle örnek vereyim.Emo değilim ama kendim istedigim için saçlarımı komple maviye boyattım öyle gezdim.Laf attılarmı attılar,güldülermi güldüler..Onlardan farklı bişey aldıgımda garip garip baktılarmı baktılar..Ben mutlumuyum evet! S*keyim insanların sabit düşüncelerini..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Değil. Senin avatarın ne güzel.

0|1
    0|0
    • Bazıları sapık diyor,ötekileri göbek fetişçisi bunun gibi 526 tane avatar var bilgisayarda.

Kızların atletik vücutlu erkeklerden nekadar hoşlansada bazı erkekler içinde ben dahil göbeği öyle olan kızlardan hoşlanıyoruz.yani hoşlanma değilde bir çeşit hoşgörü :)

• En zevkli erkeksin burda.

• Önemli değil

0|0
    0|0
  • tınlamıyorummmm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bazen önemli bazen değil.

işyerinde "falanca bey" ile bir dedikodun çıksın mesela...

insanlar sen geldiğinde sessizleşsinler, birkaç kişi farklı zamanlarda gelip hakkındakileri sana "iyi arkadaş" sıfatı ile söylesinler, karşındakinin morali düşsün, manalı bakışlar, sırıtmalar, kinayeli laflar ...

o zaman önemli :)

0|0
    0|0
  • bir insan kendini yapabiliceklerinle yargılar , başkalarıysa yaptıklarımızla... o bilmeden istediği kadar cırlasınlar çok ta tın :)

0|0
    0|0
  • Başkaları annem babam ve değer sıralamasında yer alan insanlarsa önemli :)

Ama herkesin sözü farklı umursanır :) yani annem kilo ver derse vrmem ama sevgili derse veririm gibi :)

2|0
    0|0
  • Sanırım şu söz en uygunu olacak

Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!

0|0
    0|0
  • milyonlarca başkaları var..hangisini ciddiye alacaksın..

0|0
    0|0
  • yawrum benim profil fotona kurban

0|0
    0|1
  • Profil foton üşüyor, üstünü ört ayıp ayıp

0|0
    0|0
Yükleniyor...