Squat ne kadar zamanda etki eder?

5 kilo fazlalığım var squata başladım bu yağların erimesi falan derken ne kadar zamanda popom şekle girer? Tecrübeli olanlar yanıtlarsa sevinirim?

0|0
14|23

En İyi Erkek Görüşü

• Yağlı fazla yemez, yağlı süt içmezsen ve düzenli oalrak kardiyo ve ardından squat çalışırsan ortalama 2-3 ay şekle girer.

0|0
    0|0
    • Tabi farklı hareketlerde var, squat bacaklar için ama belede vuruyor. Doğru olan ise
      bel altı için sadece: Leg Press, Hack Squat, Leg extension, leg curl. Bunları yaparsan düzenli oalrak 2-3 ay değişimler göreceksin. Ölçülerini aldır 1 ayda bir bak değişim var mı.

• Teşekkür ederim EİG için :).

Erkekler Ne Diyor 22

• 4-6 ay içerisinde gözle görülür etki yapar ama dengeli ve düzenli beslenmekte bu süreyi uzatır veya kısaltır.

1|0
    0|0
  • Görmem lazim

0|0
    0|0
  • 3 ayda

0|0
    0|0
  • 1 bucuk aydan sonra

0|0
    0|0
  • yagların hepsi gottemi biriktiki squat diyosun? bence diğer hareketlerede çalışmalısın... squatın etki süresi 2 ila 3 ay arası...

0|0
    0|0
    • Günde 40 dk yürüyüş de yapıyorum zaten karın için de çalışıyorum

• O kadar vaktim yok. Şu an için sınava hazırlanıyorum

• o zaman o got erimez haberin olsun.

• 1 yıl sürer. Her hafta ağırlığı 500 gram ve 1 kilo artır bellki yeni başlamışsın. Boş Barla yapıyorsundur

0|0
    0|0
  • 2 3 ayda a z az belli eder

0|0
    0|0
  • Squat yağ eritmez bacak kaslarını geliştirmek için yapılır.

0|0
    0|0
  • 1-2 aya bellı olur etkısı

0|0
    0|0
  • sadece squat ile kilo vermeyi düşünüyorsan hiç yapma zaten. bir ayda etki eder squat ama koca bir popon Jen Seltere dönüşmesini bekleme

0|0
    0|0
  • Kımse bılemes , disiplinli bı calısma ve beslenmeyle gunden gune verm alırsn

0|0
    0|0
  • 1-2 ayda etkisini hissetmeye başlarsın 4. aydan sonra etkileri görünür.

0|0
    0|0
  • 1 bilemedin 3 ay

0|0
    0|0
  • görmeden yorum atamam
    müneccim miyim

0|0
    0|0
  • 3 ayın sonunda ortaya birşeyler çıkar

0|0
    0|0
  • 3ay hergun

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullanırsan 2 hafta da

0|0
    0|0
  • Görmek Lazım -,-

0|0
    0|0
  • Squat 15 kilo ağırlıkla düzenli yaparsan 2 ay sonra

0|0
    0|0
  • Diyet olmadan olmaz, ayrıca bölgesel zayıflama hiç olmaz.

0|0
    0|0
  • En az 1 yıl , scout tek başına yetersiz olur , düzenli kosman da gerekir

0|0
    0|0
  • oooo kalça büyür haa dikkat et :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Once ideal kilona ulasmalisin, istedigin kiloya ulasmak için zaten spor yapmalisin saglikli beslenerek buna diyet demeyelim, bad food aliskanliklarini birakip yerine saglikli yeme aliskanligini yerlestirmelisin 100%. Ondan sonra kas ve step vs vucut sekillendirmeye geçebilirsin.

0|0
    0|0
  • Canım iş sporla bitmiyor sadece.

0|0
    0|0
  • Hiç spor yapmayan biriysen bir buçuk iki ay

0|0
    0|0
  • Yağların varsa o yağları eritip tekrar kas yapana kadar 5-6 ay gider... normal zayıf fizikli isen 3 ayda etki gösterip sekle girer...

0|0
    0|0
  • Bir ayda diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Hergun yaparak gün güne artirarak ve yaklasik 2. Haftadan itibaren agirlik kullanarak 1 ayda farklilik olacaktir tabi hedefine 3 ay sonra daha iyi ulasirsin

0|0
    0|0
  • squat yag eritmiyoki. öyle zayiflamayi düsünüyosan yanlis. sade bacaklari gelistiriyo ve daha yuvarlak bir sekil veriyo popoya.

0|0
    0|0
  • ben yaklasık 1 ay da iyi bir sonuc almıstım ama sadece squatlada kalma mutlaka ek hareketlerde yap

0|0
    0|0
  • 1-2 Ay.

0|0
    0|0
  • Yaglar erimez sadece sguat ile yaninda kardiyo lasim

0|0
    0|0
  • 2 3 aya degisim farkedilir

0|0
    0|0
  • 2-3 ayda baya degisim olur

0|0
    0|0
  • 2 ayda

0|0
    0|0
  • Kilo vermeden squata baslama. Squat zayiflatmaz cunku. Once zayifla , daha sonra squat yap. Eger kilo kaybetmeden squata baslarsan hayatin boyunca duzeltemeyecegin igrenc bir alt vucudun olur.

0|0
    0|0
    • Hem diyet yapıp hem squat yapsam?

• Once kilolarını ver , sonra squat yaparsin. Squat kalcayi sekillendirmek icin yapilan bir egzersiz. Eger sen kilonu vermeden kalcani sekillendirmeye kalkarsan ilerde cok pisman olursun.

• Doğru diyorsun.

Yükleniyor...