Arjen Robben hangi takıma gelir sizce?

Fenerbahçe ve Bjk Arjen Robben için savaşıyormuş sizce feda diyen Bjk mi transfer olur yoksa Fenerbahçeye mi.

• Fenerbahçe.
    29% (2)34% (12)33% (14)Oy Ver
  • Bjk.
    43% (3)31% (11)33% (14)Oy Ver
  • Bjkliyim ama bize gelmez.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İkisine de gelmez.
    28% (2)35% (12)34% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ne isi var la Robben'in Turkiye'de.

0|0
    0|0
    • Van Persienin ne işi var.

• Salak filan ne diyorsun zoruna mı gidiyor bilgisizliğin. Mesela Bjknin kariyerine baksa 8 yılda bir şampiyon oluyor ben futbolcu olsam gitmem her sene ilk 2 de olana giderim ki şampiyonlar ligi garanti olsun.

• Futbolcular senin gibi mal degil. Adam ona bakmaz. Ya paraya bakar, ya takimin potansiyeline.

Bu kadar da asagilik kompleksi olmaz bir taraftar guruhunda.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 12

• Bjknin yerli robbeni töre var

1|3
    0|0
  • İkisinede gelmez diye düşünüyorum ama gelirse şayet kaliteli iyi oyuncu.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe geçen sezon için Robben için büyük girişimlerde bulunmuştu hatta medyaya sızdırılan haberlere göre seneye yyani bu yıl için kesin Fenerbahçeyle el sıkışıldı denmiştti ama transfer piyasası hiç belli olmaz gönlüm tabikide fenerbahçemden yana.

0|0
    0|0
  • antalyayı şıklara koysaydın adamlar ciddi ciddi yabancı avında ama bu adam gelse fenere gelir çünkü hollandalı çok bu takımda geçmişte şimdi...

0|0
    0|0
  • Bizde Erdal torunoğulları olduğu sürece yapamayacağımız transfer yok ayrıca kendisi Hollanda da çok saygın bir iş adamı

Bizim Şampiyonlar ligi garanti sizin ona kalacak mısınız meçhul oyuncu bu taraftan da düşünebilir

0|1
    0|0
    • Büyüklüğe bakarsa yandınız ozaman.

• Galatasaray Gomezi alamadı değil almak istemedi. Hamzaoglu zaten Burakı yedek bırakacak forvet almayacaklarini ve sadece Niasseyi istedigini defalarca söylemişti o bakımdan Galatasaray Gomezi sadece kapıdan sordu pazarlık masasına oturmadı.

• @-Wes10- Tekrar Söylüyorum ALAMADINIZ

Hamza hoca zaten çıkıp açıklamada bulundu

Mario Gomez'i tekrar düşündük, €9M gibi yüksek bir fiyat istediler artı oyuncu 5 milyon euro gibi bir maaş istedi bende isterim yıldız alalım ama takım içi dengeler var. Beşiktaş başka bir yolla aldı diye duydum daha sonra

• Transfer yarışı varsa Fenerbahçe kazanır tabi diegoyu van persie istediler keşke diegoyu beşiktaş alsaydı kazıklandık

0|0
    0|0
    • Atletico gibi olucak sandık ama hiç kanatta denemedik ki.

• Denedik ya bu sezon başlarında shaktar maçında volkan şenimi keselim alperimi naniyi mi hiç efektif değil diego bize daha iyisi lazım zaten geçen yıl bir forvet bu yıl bir 10 numara alınsaydı devre arasında bu yavşakların şampiyonluğunu görmezdik

• Emenike olsaydı enazından güçlü bir Emenike şampiyon olurduk.

• türkiyeye gelmez

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'ye tabiki

0|0
    0|0
  • Munih te kalir

0|0
    0|0
  • O Adam futbol dehası Gelmez Buralara Keşke gelse ama sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • terör dolyısyla artık yabancı beklemeyin

0|0
    0|0
  • İkisine de gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...