Sorun kızdamı erkektemı sizce

erkekler bir kıza bakıyosunuz kızda size. daha sonra 1 ay falan bakıştktan sonra kız sizi facede ekliyo siz kıza bakmıyosunuz okulda görünce eskısı gıbı ve siz kıza hiç bişey yazmıyosunuz facede ve gidip baska kızın fotografını falan begenıyosunuz ve 2 gün sonra kız sizi siliyo sonra yıne kıza bakmaya baslıyosunuz. ama kız eskısı gibi bakmıyo size ve sızde o fotografını begendıgınız kıza teklif edıyosunuz . o kızın sevgılısı oldugunu ogrenıyosunuz ve yıne asıl kıza bakmaya devam edıyosunuz hatta o kıza teklif ettıgınız gün bile asıl kıza bakıyodunuz ve 4 5 ay gecıyo hala bakıyosunuz kıza sizce bı erkek nıye boyle saçma sapan davranır. sorun kızda mı erkekte mı sızce burada

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef tipik ben merkezli bakış açısı :( Tüm olayları sana bakıp bakmaması üzerinden değerlendiriyorsun. O dönemde kimbilir daha kaç kız aynı şeyleri düşünüyordur.

Durum çok açık; çocuğun gözü öbür kızda, ona yazıyor, olmayınca diğer alternatifleri gözden geçiriyor. Bence sen alternatifler içinde epey alt sıralardasın, çocuğun başka şansı kalmayınca sana gelir merak etme.

0|0
    0|0
    • emin misin böyle oldugundan

• Ya böyle ya da dediğin gibi erkek çok saçma sapan davranıyor. Bir erkek niye böyle saçma sapan davranır diye sormuşsun. Benim anladığıma göre çocuk kendi açısından gayet mantıklı davranıyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• O erkek panik yapmış kız beni anladı facede ekledi diye düşünüyo bakmaya çekiniyo sonra kız bunu siliyo. Erkek tekrar bakıyo işte biz erkekler böyle salağaz hea ciddiyim bak :)))

0|0
    0|0
    • hoşlanıyo mudur sence :D

• ben bütün soruları gizli sorarım :D

• Ee belki senle arkadaş olmak isteyenler olur o nasıl olcak :)

• burda acik erkekte sorun tam bir dengesiz guzel kizi kacirmak istemiyo senide galiba cantada keklik zate hoslaniyo bende olmadi bununla cikarim diye dusunuyo olabilir.

0|0
    0|0
    • arkadaslarıma anlattım senın o kızdan bı farkın yok onu begenıyosa senıde begenmesı lazım falan dedıler sasırdılar falan ne bileyim hiç bişey anlamadım

• kacan kovalanir daima

0|0
    0|0
  • aptal etmişsin adamı :D

0|0
    0|0
    • ben bişey yapmadım kendi aptal zaten

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...