İnsanlar tarafından aşağılanmaktan korkar mısınız?

Açıkçası çok olmasa da var böyle korkularım Daha da kötüsünün yüksekten düşmek olduğunu düşünüyorum siz de yani herkes sizi överken bir anda durumun tamamen değişmesi duruma çabucak uyum sağlabiliyor musunuz?Her konuda olabilir zeka akıl güzellik yakışıklılık

• Evet korkarım
    67% (10)25% (1)58% (11)Oy Ver
  • Hayır umrumda bile olmaz
    33% (5)75% (3)42% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bir de asagılamayan ama sinsice size küçük gören tiplere ne demeli?...

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• B seçtim ama umursamıyorum diyenler yalan söyler.Bir kısmına katılıyorum ve genellikle susuyorsam bir bildiğim vardır ve geri tepki veriyorsam ondan bir şekilde ödeşeğimi ona belirtirim.Hemen değil.Zamanla :).Sabırlı bir insanım.Yeri gelince ben ona dersini veririm.Her şey sırayla hayatta ve sitede örnek bir soru olmuş bu.Buradaki gizliliğe bürünen laf sokan küfür eden korkaklara adamlara/ kadınlara kapak olsun :)

1|0
    0|0
    • sabırlı olman cok güzel :) zıttız

• Teşekkür ederim ve bol şanslar ve daha güzel cevaplar gelirse çekinmeden fikrini değiştirebilirsin.İyi geceler dilerim.

• asıl ben tesekkur ederim :)

Erkekler Ne Diyor 13

• ben yanlış anlaşılmaktan değerimi kaybetmekten korkarım :) ağırbaşlılığımı samimiyetimi gösteremeyip insanlara değer vermiyomuş gibi görünmek istemem. her arkadaşım benim için değerlidir değer verdiğimi göstermek isterim.

1|0
    0|0
  • Benim o durumda kendime güvencim var panpa.

Akilli ve serefli insan bikere baska birisi üzerinden dalga gecmez veya onu asalamaz.

Bende yapmam. Bunu yapan kisi ven bunlan sempati kuran kisi zaten bikere Serefsiz ve Gerizekali dir ve bir hayvandan farkli degildir.

Böyle insanlarin düsüncelerini ben Ciddi bilem almam, böyle insanlar zaten beni kücük düsüremez.

1|0
    0|0
  • eğer bir konuda aşşağılanıyorsan o konuda eksiğin vardır ve hemen o eksik tarafını kapatmaya bakarsın

1|0
    0|0
  • Aşağıladıkların da kızarım ve bir anda o sessiz adam gitmiş yerine başka biri gelmiş olur :D sen ondan sonra olayı gör

1|0
    0|0
  • hayır sağlam bir duruşum var...

1|0
    0|0
  • Hayır.. Aşağılamam.. Döverim.. :D

1|0
    0|0
  • Aşağılayamazlar , çünkü herkesin doğrusu farklıdır.

1|0
    0|0
  • İnsan zamanla her şeye alışıyor.

Ve insan, alışkanlıklarının kurbanıdır.

1|0
    0|0
  • Aşağılayın beni

rencide edin

herkesin tuttuğu kendine

1|0
    0|0
  • Beni aşağılayacak isnanın üstünden tank gibi geçerim. Bir daha kimseye aynı namussuzluğu yapamaz.

1|0
    0|0
  • böyle şeylerle uğraşma;D

1|0
    0|0
  • onları cıtır cıtır yemeli

1|0
    0|0
  • onlar benden korksun len

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• her insan korkar aşağılanmaktan yerilmekten fikirlerine yaşayış biçimine saygı gösterilmemesinden neden mi ? çünkü bu saydıklarım biziz bizim yaşamımızın birer parçaları ve bir insan hayatına laf edilmesinden yaşadığı yaşamı küçümsenmesinden hoşlanmaz , umursamam diyen insanları gurursuz buluyorum çünkü ne olursa olsun insan yaşamına benliğine laf ettirmemeli.

2|0
    0|0
  • insanlar tarafından aşağılanmaktan korkmam... beni aşağılayan kim ise; ilk önce kendine bakmalı...ben en çok ALLAH (c.c) tarafından aşağılanmaktan, ona kulluğumu yerine getirememekten korkarım...

1|0
    0|0
  • korkarım

1|0
    0|0
  • çok korkarım doğrusu

1|0
    0|0
  • korkmam ama çok pis kavga ederim kendileriyle :)

2|0
    0|0
  • şey edebali bile oğluna itibarlıyken itibarını kaybedene acı demiştir.

1|0
    0|0
  • hayat cok kisa o yuzden korkmak icin daha guzel nedenler bulmalisin:D

1|0
    0|0
  • KORKAK BI TIP DEGILIM KOLAY KOLAY UMRUMDA OLMAZDA

1|0
    0|0
  • Hayır umrumda bile olmaz

0|0
    0|0
  • korkmam asla çünkü bunu deniyen biri vardı zamanında nitekim hedefine ulaşamadı şutladım onu :) birdaha gamsız birine uzaktan, yakından bulaşmam. Tecrübeli insan korkmaz Allahdan başka kimseden :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...