Yaparken utandığınız ne var?

Fesatlık yapmayın hemen :)) mesela ben otobuste giderken telefondan ya da mp3ten damar sarkı dınlemekten çekınırım ulan yanımdaki " ne kroymus bu hatunda " der mi acaba diye dusunurum :D

bugunde puccanın kitabını okuyodum sürekli gittiğim bir spor clubunun cafesinde. ama kitap kitap değill küfür ansiklopedisi :)) o yuzden arkamdan biri geçerken hemen elimle sayfaları kapadım çaktırmadan :)))

var mı böyle garip utanma çekinme olaylarınız ? :))

0|0
13|36

En İyi Erkek Görüşü

• eğer yabancı bir evdeysem ve o evde yaşıtım bayanlar varsa ... ben tuvalete büyük abdest yaptıktan sonra bayanların direk langırt diyerek tuvalete dalmaları ve ııııııııııyyyyyyyyyyyy diyerek geri çıkmaları yer yarılsada içine girsem dediğim ve kalın bağırsağımla 1 hafta küs durduğum onu kabızlığa mahkum ettiğim utanma sebeplerinden biridir :DDDDDDDDD

2|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Yanımda biri varken telefonla konuşmaya çekinirim, illa bulunduğum ortamı değiştirmem gerek :)

Bir de otobüs, metrobüs, minibüs vs. toplu taşıma araçlarında telefondan bu siteye girerken çekinirim ve ekranı saklarım siteden birisi ile denk gelirim falan diye :) Çünkü araçta görülüp burada lafı dönen insanlar çok oldu :))

1|1
    1|0
  • kütüphanede konuşmak zorunda kalmak

1|0
    1|0
  • zevk meseli şarkılar yadırgamam üstünede yüzsüzlük yapıp çıkartırım birini kulağından ben takarım dinleriz :D

1|0
    1|0
  • Hapşırdıktan sonra yanımda mendil yoksa ellerimin içine birşey çıktımı diye bakamamak , bakarken utanıyorum ve bir toplu taşıma da olduysa insanların o andaki benle ilgili düşündüklerini merak ediyorum.

Başlığı ilk gördüğümde aklıma fesatlık geldi :)

1|0
    1|0
  • güzel türkçemizi bu sorunla resmen mahvetmiş bulunuyorsun kulüp demek bu kadar mı zor geliyor insana? 'club' ingilizce kelime ama getirdiğin ek türkçe. keşke ingilizlerde bize özense böyle.

0|0
    2|0
  • Seni beğenen böyle beğensin yahu, kendini olmadığın biri gibi göstermene gerek yok ;)

1|0
    1|0
  • bi markete girip aradığımı bulamadığımda çıkarken utanıyorum.:) özellikle kasiyerlerin bakışları da bunu destekliyor :)

1|2
    1|0
  • Aklıma fesatlık gelmedi ya

Aslına bakarsan şimdi hiç bir şey gelmedi

1|0
    1|0
  • otobüste aşırı yorgunken yaşlı birisinin başımda beklemesi ve benim kalkıp yer vercek halimin olmaması nedeniyle utanırım :D

1|0
    1|0
  • bazı yazılanları okudum da ne saçma şeylerden utananlar var :) biraz rahat olun beyler AYIP olabilecek şeylerden utanır yüzü kızarır insanın

1|0
    1|0
  • ben bazen yolda yürürken arkadaşlarımla makarasını yağtığımız şeyler aklıma geliyor, gülüyorum kendi kendime sonra diyorum napıyorum ben, etrafıma bir bakıyorum :D

1|0
    1|0
  • ilk defa duyuyorum otobusde mp3 dinlemekten utanan bır kızda mı varmıymış helal olsun ben hıç görmüyorum hele bide otobuse binipde ıphone reklamı yapmıyorlarmı :D

1|0
    1|0
  • Kitap okurken küfür ver içeriğinde diye utanan biriysen, karşında ben varken gözlerinin içine baktığımda aklımdan geçenleri sadece bir kaç saniyeliğine anlasan demekki yüzünün rengi saçlarınınkiyle aynı olur. Not : kendimi hakan pilastik reklamındaki inşaat işçisi gibi hissettim bunu yazarken. link

0|0
    1|0
  • Bahire avradlarla cimalaşırken çog utanıyom canım benim. bu arada sen bahire misin?

0|0
    3|1
    • senin kafanı alır duvara sürte sürte kıvılcım cıkarırım adam akıllı cevap ver sokturma klavyeni bitarafına.

• böyle kızınca daha da çılgın oluyorsun :D

• bi kızla göz göze gelmem açılan yaka bel ya da ne warsa bakamam utanırım kitap hep yanımda ondan baskasını gözum gormez

1|0
    1|0
  • Utanmak ne demek ?

1|0
    1|0
  • güldüğümde istemeden burnumdan sümük fışkırırsa utanırım :D

2|1
    1|0
  • utanacağım bir şeyi yapmam. ama kendim olmaktanda çekinmem atıyorum canım müzik dinlemek isterse kulaklığımı takar dinlerim :)

1|0
    1|0
  • çok sıkışıp sesli osurmak :D hiç başıma gelmedi ama otobüste öyle bişey olsa camdan atarım kendimi heralde :d

1|0
    1|0
  • Kimse olmadan boş bir duraktan otobüse biniyor olmam... ne güzel bir şey aslında 20-30 kişinin önünde sahneye çıkmak gibi birşey :D akbili basarsın ve utanmaktan boş yer bile arayamaz gözlerin sonra alışırsın ortama :D hemen boş yer arar gözlerin

1|0
    1|0
  • Yolda giderken bir kız baktığında yere bakarım.

Otobüste para vermekten utanırım :)

Mağazada kıyafet değiştirmekten utanırm

1|0
    1|0
  • :D cinsel konularda utanırım ben genelde .d gerisini koyver gitsin isterse kronun kralı desin tınnnn .d

1|0
    2|0
  • evet bazen sınıfta ingilizce konuşurken utanıyorum :))

2|0
    1|0
  • çocukluktan kalma bir alışkanlık ne zaman kakamı yapsam suyu açarım utanarak zıçızlıyorum nedense.. :'(

0|0
    1|0
  • Anlattığın türden utanmalar yaşadığımız toplumun yargılarına göre şekilleniyor ve haklısın ister istemez bende de oluyor bazen :)

Hala çizgi filmleri seviyorum ve mesela arkadaşlarla TV seyrederken hadi çizgi film açalım demeye utanırım.

0|0
    1|0
  • evet kalabalık içerisinde bana soru sorulduğunda kızarırım ama tanımadık insanlar varsa içlerinde:D

1|0
    1|0
  • Utanmam Yapmam gerekerise istiyorsam yaparım.

1|0
    1|0
  • Herhangi tanımadığım bir kızın gözlerinin içine baktığımı bilmem pek. Utanırım da.

1|0
    1|0
  • tuvalette çok utanıyorum:D

1|0
    1|0
  • Utanmaz bir insanım :D

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 13

• Bugün okuldan dönerken çok yorgundum-gece de uyumamıştım- . yaşlı bir kadın bindi ama hiç yer verecek durumda değilim; bende oralı olmadım. Kadına kimse de yer vermedi. Çok utandım dedim lanet olsun dur kalkim. Öyle.

2|0
    1|0
  • Otobüste asla mesajlaşmam şahsen..Yanında arkanda önünde herkes ışığa geliyor sivri sinek gibi.

3|0
    1|0
  • İnsanlar içinde sarki söylemekten utanırım :)

1|0
    1|0
  • sorma ya bende de var o. müzik dinleme olayı özellikle. yüksek sesle müzik dinlemeyi sevdiğim halde yanımdaki de duyacak diye sürekli en kısıkta dinlerim. ayrıca kitap olayı da var. metroda falan okuduğum kitabın adı her ne olursa olsun görünsün istemem. telefonumu elime alıp hava atıyormuş gibi görünmek istemem.

1|0
    1|0
  • Yanımda kısıtlı para bulunduğunda ve hesabı ödemek için atılamadığımda... Muhtemelen param olsa ile ödetmeyecekdir yanımdaki biraz onun rahatlığı da var ama yine de denemek isterim.

1|0
    0|0
  • alkol almadan dans edemem bende hiç clubda falan utanırım

1|0
    1|0
  • sendeki şeylerden bende de var aynıları

1|0
    1|0
  • puca en güzel evde okunur :D mesela bri bana bakarken yemek yiyemem brşeyler içemem

1|0
    1|0
  • ben evdeyken tek basıma konusurum mesela. hayal ettiğim şeyleri canlandırırm kafamda ve ona göre konusurum. bunu biri görse utancımdan ölürdüm snaırım. ilk kez itiraf ediorum:))

1|0
    0|0
  • egılmek egılerek bıseyler yapmaktan utanrm herkes bakıyrmus gıbı gelır eglmem cok zor olur oyuzden :D

1|0
    1|0
  • dün otobüsde kitap okuyordum utandım herkes bakıyor..kitabın adı boka batmadan önce...herhalde garip geld,i onlara.

1|0
    1|0
  • kütüphanede cok sessiz de konussam gozler bana cevrilince utaniyorum

1|0
    1|0
  • Utanmam arlanmam yok benim :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...