Beyler sorum sıze cevaplarınızı beklıyorum:)

Beeyler kız sızden hoslandıgını ılgısını mesajda bellı edıyor. ıste ılgılı yanı . normal bı ınsan anlar bunu :D hatta sız kızı daha once gormedınız ama aynı ortamdaydınız . sonra okullar bıttıkten sonra oluyo bu tabı. goruselım mı tanısmıs oluruz hem dıyorum mesela ben hoslandıgım kısıye. oda ıslerı yogun oldugu ıcın belkı . belkı ıstemedıgı ıcın ".olabılır bulusalım ama su sıralar zaman bulamıyorum ne yazkkı tarzında " bı cevap verdı. ıstemıyomudur yoksa gerçekten cokmu yogundur.Kızın ondan hoslandıgını anladıysa hala konusmaya devam etmesı onunda kızdan bıraz hoslandıgı anlamını tasırmı?

Güncellemeler:
erkeğin kişiliği : herkesle samımmıyet kuramayan seessız kendı halınde bırı. ama benmmle knşurken eprılı konuskan şakacı tatlı bısey :D
yayy burcuu

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir tarzında bakıyor. beğenirsem olur. beğenmezsem hem tanışmış olurum gibi bişey bu

1|0
    0|0
    • hmm begenır orda sıkıntı yok aslında. :) cok ıyı anlasıyoruz sohbetımız cok guzel mesajlarda..

• çok şaşırtıcısın :) (gülmedi) :AS:D (ergen gülüşü) kendine iyi bak seninle sohbet etmek güzeldi

• teşekkürler sizde.

Erkekler Ne Diyor 3

• hoşlanıyordur ama işi yoğundur.

1|0
    0|0
  • taşır bence

1|0
    0|0
  • Erkeğin kişiliğinden biraz bahsetsene bunlar önemli şeyler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hoslanıyoda olabilir hoslanmıyoda . ama naz yapıyo bence oyle hemen ustune atlamıs gibi gorunmemek icin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...