Aradığınız nedir ? Şu an neye en çok ihtiyacınız var ?

aradığınız nedir ? Şu an neye en çok ihtiyacınız var ?

Her gün "Günaydın/iyi geceler aşkım :)" mesajı atacak, kıskanıp trip atacak koluma girip gezecek prezantable bayan eleman aranıyor! Asgari ücret +prim +sigorta +telefon +sms paketi. (İsteyene yatacak yer) :)))

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Ağrı kesici lazım başım ağrıyor.

1|1
    0|0
  • ''Çok yalnızım lan; sarılın bana'' diyen bir arkadaşım vardı; aklıma gelmişken selamlar.

0|1
    0|0
  • Tatile ihtiyacım var :P:p

0|1
    0|0
  • uyumak uyumak olsa gerek ama uyanık kalmak daha güzel.

0|1
    0|0
  • tripte attıracak atınca da yakınıyorsunuz ama? :D

şu arapların çok yakışıklı diye sınır dışı ettiği adamlara ihtiyacım var ne olacak?

0|1
    0|0
  • gülmeye ihtiyacım var.

0|1
    0|0
  • :))istemeye korkuyorum yaw..olmazsa diye.

0|1
    0|0
  • Hiçbir zaman istediklerimi yaşayamayacağım için ben susuyorum gözlerim konuşsun ://

0|1
    0|0
  • Bi büyük ikramiye cikaydi iyidi

0|1
    0|0
  • biraz keyiflenmeye sanırım. kafamdaki bir sürü gereksiz düşünceyi atmaya bir de.

0|1
    0|0
  • Nedense Haziranı istiyorum.

0|1
    0|0
  • arkadaşlarımın ilgisine..

0|1
    0|0
  • yüzük istiyom ben

0|1
    1|0
  • Bidonummmm baktin gordun benden hayir yok sen actin dimi hahahah la ben sana kiyamam :)))

Ama senden kotu durumda olanlar var :P

0|1
    0|0
  • 70 yaşlarında dik duramayıp tezgaha yaslanarak konuşabilen ermeni ya da rum kökenli olduğu izlemi veren hafif bir şivesi olan teyze Tekel&Loto bayinde bir şeyler almış gitmek için kalkmaya çalışken lotonun devir ettiğini duydu ve NEEE diye geri devrildi tezgaha :D

" devir mi etti.. kaçıncı devir... kaçıncı devir ( duymadılar ) KAÇINCI DEVİR ( ses yükseldi ) , ikinci teyze dediler... üçün mü dedi teyze , ikinci devir, ikinci teyze, dediler...

bir düşündü.. oynamadı.. debelenerek kalktı ve gitti :D. 1,5 - 3,5 trilyonun keseceği bir ihtiyacı yok teyzemin :)

bu tabloya bakıp derin derin düşünen ben EVET loto kuyruğundaydım :P

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• geçen gün gecenin bir vakti eski kız arkadaşım aradı gırgırına ne olur gel sana çok ihtiyacım var falan dedi. Gitmeyecektim esasen bu saatte seninle uğraşamam falan dedim. Ama o kadar ısrarla çağırdı ve bana ihtiyacı olduğunu söyleyip durdu ki dayanamadım. Peki dedim. zaten sevgilimle kavga etmiştim 10-15 gündür ambargo uyguluyordu bana. Neyse gittim eski kız arkadaşımın evine aga İyi ki gitmişim ya .

Oh yeah diyorum başkada bir şey demiyorum

eaaaaa

Meğer kızın bana değil benim ona ihtiyacım varmış.

0|1
    0|0
  • Şu an da değilde 23 senedir görmediğim tatmadığım seviye ve şefkate ihtiyacım var...Gerçek anlamda kendimi çok yanlız hissettim hep bugüne kadar...Fazla çevrem ve arkadaşım yoktur..Kendimi bildim bileli acımasız hayatın kollarındayım..Sevgi nedir sevilmek nedir.aşk nedir bir türlü tadamadım :(

0|1
    0|0
  • Yari

yare ihtiyacım var

0|1
    0|0
  • Açım AÇ:D Dolaba gitmeye üşeniyom:D

0|1
    0|0
  • sevgili istiyorum hacıı 1.5 senedir elime kız eli deymiyor

0|1
    0|0
  • SAdece huzur müdür ne şekilde gelirse gelsin

0|1
    0|0
  • Benle sex yapsin yeter :)

0|1
    1|0
  • Güzel bir yemeğe..

0|0
    0|0
  • Her gün "Günaydın/iyi geceler aşkım :)" mesajı atacak, kıskanıp trip atacak koluma girip gezecek prezantable bayan eleman aranıyor! Asgari ücret +prim +sigorta +telefon +sms paketi. (İsteyene yatacak yer) :)))

0|0
    0|0
  • Akıl sağlık iman bunlarla diğerleri üretiliyo hacı

0|0
    0|0
  • Aradığınız nedir ? Şu an neye en çok ihtiyacınız var ?

0|0
    0|0
  • huzur ... her daim

0|0
    0|0
Yükleniyor...