Sony Xperia Z Satın Alan var mı?

Evet arkadaşlar telefonu satın alan var mı aranızda ya da arkadaşlarınızda son zamanlarda çok ilgileniyorum S3 düşünüyordum ama önümüzdeki ay bunu satın almayı düşünüyorum bir 3-4 yıl götürür tahminim rahat bu telefon görüşlerinizi alabilir miyim? :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• bir arkadaşım aldı çok memnunmuş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iş arkadaşımda var güzel telefon

0|1
    0|0
  • Bütün kızlar arkadaşımda var güzel demiş, geri kalmamam lazım arkadaşımda var güzel. (cidden var)

0|0
    0|0
  • Arkadasımda var güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Iphone ya da samsungdan şaşmıcaksın . Bırak su sony falan gek benı dınle. Ya S3 al ya da Iphone 4 Iphone 5 kesınlıkle alma yazılımlarında hata soz konusu ımıs ve şarj tutmadıgı soylenıyor. Tabıkı ben kullanıcıların sıkayetleırnın yalancısıyım . Genede bır danıs bu ısın uzmanlarına samsung cok atak yaptı tel konusunda bırde tabıkı bu bır fıkır genede heves ettıgın Sony Xperıa ıse hevesını kırmıs olmıyım.

0|0
    0|1
  • ben almadım ama önumuzdeki ay bende almayı düşünüyorum çok harika bir telefon ufak bir inceleme fırsatım olmuştu ayrıca 2 yıldır xperıa arc s kulanıyorum

0|0
    0|0
    • var mı bir sıkıntı eskilerde nokiaların kalitelerini bilirsiniz onların yerini tutacak kadar götürdü mü sizi?

• evet iki yıldır kullanıyorum tam olarak 23 ay oldu henuz hiş arıza yapmadı süper calışıyo ve bataryası bile orjınal hiç degiştirmedim hala 2 gun gidiyo xperia z en az 3gun gider nokıa yıda sollar bu telefon daha kalıtelisi yok bence piyasada ama

• haklısınız hocam indirim yakalayıp almak lazım 6ay taksit yapsam zaten anca hevesimi doldurur :) pahalı falan ama bir kere alıyorum 3-4 yıl kullanıyorum bir telefonu sonuçta

Yükleniyor...