Fatih Terim Galatasaray a Yeşil Işık Yaktı Sizce Fatih Terim'mi Gelmeli Yoksa Lucescu'mu?

Dursun Özbek Lig Tvde Lucescu ile görüştüklerini söyleyerek Fatih Terimide çok istediklerini söykedi Fatih Terim se bugün yaptığı açıklamada"Ben Galatasaray ın yaşayan efsanelerinden biriyim, bazı şeyler bizi incitsede camiamıza kapris yapacak halimiz yok Galatasarayla görüşmem benim şu anki kansotrasyonuma engelleyemez , Galatasaray benim hayatımda başka bir yere sahip dedi.

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Terim Galatasaraydan tek kuruş alamayıp hatta basketçilere kendi cebinden para verdiği dönemlerde bille canla başla çalışıp, takımı Avrupa şampiyonu yaptı.
    İnşallah o senin güzel kalbinden ve hepimizin kalbinden geçen şey gerçekleşir ve imparatorumuz yuvasına döner tekrar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İmparator gelsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Doğru haberi biraz önce ligtv den okudum bende soru açacaktım baktım varmış :) Yeşil ışık yaktı gerekirse gelebilirim kapris yapacak halim yok dedi ben şahsen gelmesini isterim takıma ekstra motive olur başarılarıda ortada.

1|0
    0|0
  • Terim demirören le beraber milli takımdan tonla para kazanmak varken parasız takıma gelmez

Aydal döneminde bol para sayesinde basarili oldu , simdi onlarca oyuncu isteyecek kim alacak?

Dursun taraftarın gazını almak için boyle açıklamalar yapıyor

0|1
    0|0
  • Lucescu kabul etmez Galatasaray'ı. Ayrıca Fatih Terim de iki senede bir geliyor, sonra şutlanıyor.

0|0
    0|0
  • Lucescu olmazsa terim olabilir. şimdi terim milli takım başında.

0|1
    0|0
  • Herşey para değil ben olsam gelmem

0|0
    0|0
  • Fatih terim gelsin başka bişey istemem

0|0
    0|0
  • Lucescu takımı defansif , kontrollü ve sistemli oynatır , Fatih Terim ise daha çok hücum ve önde basan bir takım oynatır. Fatih Terim ile Galatasaray arasında ayrı bir bağ ve ruh var bu ikili yan yana gelince inanılmaz korkutucu oluyor

0|0
    0|0
  • Sizinkide fakir umudu gibi oldu ama gelmez boşa hayal kurmayın

0|0
    0|0
    • Adam kendisi diyor boş konuşma

• Sizin gibileri kandıyor koltuk için

• Neden kandirmak istesin koltukla ne alakasi var

• paragöz adamlarla işimiz yok fatih terim bu parayı hak etmiyor hiçbir yerde . türkiyede futbolcular adam seciyor . disiplin yokk..

0|2
    0|0
    • Fatih Terim ne yapar ne eder Galatasaray ı Şampiyon yapar aynı şekilde Lucescuda

• Fener doğru transferler yaptığı icinmi bu halde

• fenerin acıncak hiçbir yanı yok teknik direktör yanlış oynattı.
      avrupada hakları yendi. o moralle zaten bayağ bir dagılmıslardır.
      ikinci oldular aradaki farktan ben utanıyorum.. bu bile basarı olmalı onlar için

Kızlar Ne Diyor 1

• Fatih terim olmasın mümkünse

0|0
    0|0
Yükleniyor...