Kerim Frei'dan beklentisi olan var mı hala?

Bugünkü maçta nasılsa şampiyonuz diye hiç gerilmeden sadece Kerim'i izledim. Yok arkadaş, bir zikim olmaz o elemandan. Çok çevik, çok becerikli, çok iyi adam eksiltiyor da o kadar.

Fizik gücü sıfır, omuz omuzada hiç yok, iki senedir her maçınız izledim, bir kere tek pasla rakip savunmayı şaşırttığını görmedim, kenardan içeri orta kesemez, uzaktan şutu yok, pozisyon olması zayıf, oyun görüşü yerlerde.

Gökhan'a o kadar laf ediliyor, en kötü gününde şu Kerim'den daha fazla iş yapıyor.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Gökhan , Kerimden 3 gömlek ustun

Kerim hızlı, adam eksiltmede ve verkaç yapmada iyi fakat fiziğini geliştirmeli ve oyunu okuyabilmeli. 2 sene önce Oguzhani da bu sebeplerden elestiriyorduk , zamanla Kerim de iyiye gidecektir

0|0
    0|0
    • Yok hacı, Oğuzhan sadece dirençsiz, hızlı oyunda tek toplarla oynamaya çalıştığında yetersiz kalan yapıdaydı. Şimdi bile eğer rakip 3. bölgede bize top yaptırmaz ve önde basarsa çok zorlanıyor.

Kerim öyle değil, gram gelişme yok. bir çaba falan da yok. Halen daha topla bir sağa bir sola dönüp geri pas yapıyor. Değil Gökhan, Olcay'dan bile daha geri şu an.

• Saygi duyarım ama benim beklentim yuksek ondan

• İlk geldiğinde Fulham taraftarı biri bana 'Bize kendini kanıtlamak için en ufak bir gayret bile göstermedi, Aaron Lennon kadar olacağına dair bir emaret olsa dahi kalırdı bizde' demişti.

Bana aşırı isteksiz, hırssız geliyor. bir de trip atıyordu 'Ben niye oynamıyorum' diye.

• iyi bir yedek

0|0
    0|0
  • Sana bir sır vereyim mi. Seneye Bjk ilk 5 in arasında olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...