Selam arkadaşlar acaba hangi dizinin hangi sahnesinde kendinizi tutamayıp ağlamıştınız..

İzlediğiniz dizilerden en beğendiğiniz dizi hangisi ve izlediğiniz dizi hatta film bile olabilir çok etkilediyse hangi bölümünde en çok duygulandınız ve gözyaşlarınıza hakim olamayıp ağlamaya başlamıştınız..çok isteyen işi dahada ileri götürüp yaşadığınız bir olayın filmle benzerliğinden ötürü duygulanışınıda anlatabilir ve sizi ne ağlatır en çok..saygılar sevgiler sorum bu..

Güncellemeler:
öyle bir geçer zamanda cemilenin başına gelenlere epey üzüldüm off asıl sürprizi anlatmadım Adanadan bir kız geçti gördünmü filminin sonunda öyle bir ağladım ki beni hiç kimse susturamadı..
bir kız var gözleri ve nazlı bakışları beni hep duygulandırır gözlerimden yaş akmasada damlar bu arada hayattanda örnek vereyim..
Adanalıda M nin ölümüne epey üzüldüm..yahşi cazibedeyse finalde çok kızdım Lanet ettim izlediğime izleyeceğime..

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• her ızledıgımde aynı etkıyı bırakan su fılmde hep cocugun öldügü sahnede gozyasları dokulmeye baslar gozlerımden... link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yüksek Yüksek Tepelere-Kızı döverken ve kaynana itira atarken hüngür hüngür ağladık.

0|0
    0|0
    • izlemediğim için birşey diyemiyeceğim ben Adanalı dizisinde marianın ölümü ve sonrasında çok duygulandım..

• Adanadan bir kız geçti gördünmüde aylarca kendime gelemedim dostum..:(( etkisi hayli kalmıştı üzerimde birde küçük gelinde..

• izlemediğim için fikrim yok

• pek dizi izlemem ama bütün duygusal sahnelerde ağlarım ::)

0|0
    0|0
  • evım sensın kızın altına yaptıgı an ve benım için üzülme ahmet öldugu zaman cooook agladım

0|0
    0|0
  • ^^beni,beni bihter'i ni ;) ''

0|0
    0|0
    • Kuzey tekinoğlunda zeynepin son derece sempatik ve iyi bir kız olmasına rağmen bir Aşk uğruna kötü bir kıza dönüşmesi beni üzdü sonra başta sevmeme rağmen simayın sahipsiz kalması o dizide barış ve güneye asla üzülmedim..bride ferhata..

• spartacus te çok ağladım 1. sezonda karısının kollarında öldüğü bölüm ve son final bölümünde

0|0
    0|0
    • naptın yaa :/ abartılacak bir sahne değildi bence .

• 300 spartacus değil o A:DA:SD 300 spartalı enin dediğin :D . bu arada belki üzüleceksin ama film tam olarak esinlenme değil . alında karısı ölmüyor hatta karısı yok bile . altın madenlerinden alınan bir köle spartacus. hatta bilmediğin bir şey daha söyleyim isyanı crisux başlattı spartacus değil . ama film işte :D ( kitabını okudum :D )

• ben vikipedi de okumuştum orada crixus tan bahsedilmiyo kitabı nerden buldun sen adı ne tam olarak ve yazarı mümkünse :)

Erkekler Ne Diyor 5

• benim icin üzülme dizisinde ahmein öldüğü bölüm birde sakarya fıratta sarı hocanın şehit düştüğü bölüm

0|0
    0|0
  • Babam ve oğlum da . açaydım kollarımı getme diyedim :/

0|0
    0|0
  • en son spartacusun son sahnesinde ağladık,ailecek

0|0
    0|0
    • o kdr duygulumu saprtın filmi ben hiç izlemedim Adana versiyonu hariç :)) bende izleyeyim bari..

• asıl ağlatan olay, normalde spartacusun 1. sezonundaki herif kanserden ölüyo başkasi geçiyo bunun yerine ama filmin sonunda o ölen herifi gösterince ağlamadım değil hani (:

• Bobby'nin öldüğü bölüm epey canımı sıkmıştı. - Supernatural

0|0
    0|0
  • Uvey babada halilin,lamiayı dovdugu sahnelerde:((((

0|0
    0|0
Yükleniyor...