Kilo alıcam diye spor salonuna yazıldım ama göbek yaptım?

kilo alayım kas yapayım diye spor salonuna yazıldım ama kiloyu göbekten alıyorum kaslarım kollarım göğüslerim gelişmiyor durdu güçlenemiyorum da göbeğim başladığımda çok az ken göğsümü geçiyor hele yorgunluktan uykusuzluktan bahsetmiyorum spor salonuna gidecwkken uykum geliyor hiç canım istemiyor spor yaparken uykum geliyor uyuşuyorum en sonunda gece uyuma saati uykum kaçıyor gece uyuyamadığım gibi sabah erken kalkmak zorundayım

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• çok hızlı alma ve sağlıklı şeyler ye. hocanın verdiği programa uy.

0|1
    0|0
    • ana yine mi sen seninle kızlrın Türk erkeklerinin erkekliğini aşağılaması hakkında tartışmıştık

• insan bir :D koyar :) neyse verdiğin tavsiye için teşekkür ederim

• beni fazla ciddiye almayın ya boş boş düşünmeden konuşuyorum :D o yüzden tartışmışdık zaten. rica ederim :D

En İyi Erkek Görüşü

• Spor aslında tam tersi etkileri gösterir şahsen ben hayatımı düzene soksun pskolojik problemlerimi hafifletsin bana kondüsyon ve hayat enerjisi versin diye yapıyorum hani öyle 40-50 dk da değil 3 saat çok sağlam çalışırım. Tabi sen sıfırdan başlıyorsan bunlar normal bırakma sporun tadı devam ettikçe geliyor. Zamanla alışırsın ağırlık çalışmaya devam et ama bunu yanında haftalık 3-4 defa kardiyo çalışmayı unutma.

0|1
    0|0
    • bazen güçleniyorum bazen güçten düşüyorum

• yulaf ezmesi bebek bisküvisi ile karıştırıp sütle yiyorum ama protein yeterli gelmiyor olabilir proteinli besinlete param yetmigor öğrenciyim ben süt yumurta filan tüketiyorum

• et her zaman olmuyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamam ama sen kilo alicam diye yağlı şeyler yersen kiloyu kas olarak değil yag olarak alirsin ve gobek cikar. Protein ağırlıkli beslen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Beslenme düzeni ve bozukluğundan kaynaklanıyor , tahminen egzersizleri yeterince nizami yapmadığından boşa kalori yakıp daha cok yeme isteği geliyor haliylede kaslarını çalıştıramadığından cesitli bolgelerde kilo yapıyor

0|0
    0|0
  • bulk till yaa sleeves burst out

0|0
    0|0
Yükleniyor...