Burun tıkanmasını giderecek bir şey?

1 ay önce falan yatak döşek grip olduydum,nası işse yine oldum arkadaş.Bide yarın konferans gibi birşeyde uzun bir metin okumam gerekiyor insanların önünde,iptal etme olanağım yok.Ama burnun biri açık biri tıkalı,çekmekten bişey düşünemiyom ki.Bi öneri verseniz şu burun tıkanıklığını gideren birşeyler? Bide mümkünse geceden yapınca sabaha kadar etkisi sürecek birşey olması gerekiyor.Kalıcı çözümlere ihtiyacım var yani..Yardım lütfen :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ılık suya ( suyun kaynadıktan sonra ılıması gerekiyor ) tuz koy ve karıştır,çay kaşığı ile tıkalı burnun deliğine azar azar dök,tabi bunu yaparken kafan havada kalsın,boğazından geldiğini hissedince kafanı aşağı eğ,bi kaç defa tekrarla bunu,açılacağını umuyorum..umarım konferansa gitmeden önce okursun bu yazdığımı ve denersin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• naneli şeker :)

0|0
    0|0
  • İliadin adlı bir sprey var ondan git al eczaneden konuşma yapmadan 10 dakika önce sık 2 sprey 2 dakika içerisinde açılacaktır burnun. Burnun açıldıkan sonra temizle yoksa akar. Ayrıca spreyi 7 günden fazla kullanma.

0|0
    0|0
    • İlk dört tavsiye kendi kulvarında geçerli geçici çözümler . Bir de eczaneden okyanus suyu diye bir sprey var , onu deneyebilirsin ama bütün bunların içinden sadece birini seçmelisin. Yoksa sunumunu kıpkırmızı alerji geçiren bir burunla vermek zorunda kalabilirsin.

• Eczanede spreyler var. Ama yok zamanım diyorsan su, tuz ve birazcık karbonatı bir cezvede kaynatıp soğuduktan sonra burnuna çekersen burnun açılır.

0|0
    0|0
  • viks sür burnun deliklerine kesin açılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Burun spreyi işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • Burun bandi

0|0
    0|1