Canımı acıtmayı başardın !!

daha 28 gün oldu ve sankı ben hiç olmamısım gbı sımdıden hatularla facebookta cilveleşmelere başladı..benim gördüğümü bile bile gözumun önunde bunları yapıo anlamıorum 15 ay yanı hiç mi sevmedin yaa bebek ısmı konusuoduk normal bı ılışkı deıldı nasıl 2 gün önce bebk ısmı konusurken ıkı gun sonra küsme kararı alıp 10 gün sonrada benı terk edebılıosun..anlamıorum hiç mi sevmedin be ..anlam veremıorum..bu arada askerde

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak dostum canın yansın ama belli etme karşındakini kendi silahınla vur aynısını yap sende onu sinir et hayatında biri varmış gibi davran onla ilgili tek cümle yazma o görüyorsa yazdıklarını umursamadığını anlatan bir yazı yaz mutlaka sana yazacak zamanla senle nasıl olmuşum gerçek sevgi bu mu felan diye sana dönecek göreceksin hayatında biri olsa bile kimse kaybetmeyi göze alamaz...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• fb'tan adını ve ortak arkadaşlarınızı silmekle başlayabilirsin. Kesinlikle kendinle ilgili hiç bir bilgi de verme. Ketum ol.

0|0
    0|0
    • işe yarar mı?

• askerde insanlar sapıtır, dönünce aklı başına gelir ama dediğim gibi yüz verme. Kimsesiz kalınca geri döner, ama sen bekleme, başkalarıyla ilgilen, mümkünse askerliğini yapmış biri olsun.

• :D evet artık krıter olarak askerlını bıtırmıs olarak belırtcem en mantıklısıı :)

• Biz erkekler hep aynıyız arkadaş :))

0|0
    1|0
  • Koğuş arkadaşıyla mı aldattı seni ? :)

0|1
    1|0
    • o kadar yazıdan bunu mu anladın?

• Okumaya gerek bile duymamıştım, çünkü bu sizin suçunuz sevgiye layık olmayan adama kadir kıymet verirseniz olacağı budur. sadece başlığı ve en son cümleyi gördüm.

• alnında yazmıo heralde dimi değip değmice ...

• Ah bu erkekler yokmu erkekler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• galiba bütün erkekler böyle.. bu hayatta ailenden başka güvenebileceğin kimse yok.. bu tarz şeyleri okudukça , çevremde gördükçe erkek ırkından gerçekten soğumaya başlıyorum.. onlarsız hayat sanırım daha güzel..

1|0
    0|0
    • bunların dna larında bı bozukluk var sanırım..üretim hatası bunlar :D

• ben 5 yılımı verdim, sensiz yaşayamam, yaşama nedenimsin diyen adam ayrılalı daha 1,5 ay oldu hemen başka kızlarla yelken açmış.. Bu yazdıklarına şaşırmadım yani..

0|0
    0|0
    • hepsi aynı diyosun yani ...

• aynen... Onlar keyif sürerken bize aşk acısı çekmek düşüyor.. Adaletin bu mu dünya!..

• geliceklerr merak etme o zamnda bız keyfını surerız..hoş bu ınsanlar artık bıze donmesın daha mantıklı olur ama ıllakı gelcekler takılmamaya bak bence bnde ole denıorum cunku :)

• Zaten ne zaman bebek ismi konulur o zaman sakata gelinir. Azizim yavaştan alacaksın ilişkini 2 günde bebe ismi konulmaz..

0|0
    0|0
  • pişman olcak yavrumm bekle ...

0|0
    0|0
    • :) olur mu dersın?

• kesinlikle..o şimdi rahatladığını sanıyo ama döncek ..enmkide sıkılmştı ...soğumuştu ama 2 ay sonra döndü ...eminm ki sennki daha fazlasyla pişman olup döncek...çok eminmmmm pişman olcakk

• hmm döncek dıosun..ama ben ne dense buna hıç ınanmıorum arkadaslarımda dıyo ama bana doncekmıs gbı gelmıo..neden acaba?

• her insanin bir ilk vardir (kazik yemede bile) bundan sonra bileceksin;)

0|0
    0|0
  • insan bunu 15 ay birlikde kiza yaparmi hic helde bebek hayalleri kuruyorsa cok yazik

0|0
    0|0
  • karaktersiz olan her şeyi yapar bacım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...