Bjk neden 1 yıl Avrupadan men yedi?

Bjklilere bakıyorum da hep Fenerbajçe şike yaptı filan diyorlar da 1 yıl men yemedimi Bjk şikeden dolayı hatta kupayı geri vermediler mi. Biz bunu şike ile kazandık alın demediler mi Tff ye. Hatta Serdar Adalı ve Tayfur Havutçu ceza almış şimdi bakdımda. İbrahim Akın'a yarış atı almışdı mesela Serdar Adalı. Peki neden Bjk yi görmüyorlar da Fenerbahçe şike yapmış görüyorlar.
Bir sorum daha var. Bjkliler Sigma diye bir takım 7 gol attı Fenere diyorlarda bu maçları bilmiyorlar mı.
WTK Diosgyör 5-0 Beşiktaş
Beşiktaş 0-5 Dinamo Kiev
Leeds United 6-0 Beşiktaş
Neden hep Fenerbahçeyi biliyorlar neden hep Fenerbahçeyi tuttukları takımlardan neden daha çok Fenerbahçeyi izliyorlar.

• Çünki Fenerbahçeye sempatileri var.
    17% (1)30% (3)25% (4)Oy Ver
  • Fenerbahçeyi hiç sevmem ondan.
    17% (1)20% (2)19% (3)Oy Ver
  • Bjkliyim ama bazı Bjkliler dediğin gibi malesef.
    17% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Böyle birşey yok sallama.
    49% (3)50% (5)50% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Maddi sıkıntıdan ceza yediler o yüzden feda dediler ya

0|0
    0|0
    • https ://www. youtube. com/watch? v=WGosWlxB3co al bak bakalım. İbrahim Akın'a yarış atı verdi Serdar Adalı. İkisini de tanıyormusun onları da anlatayım mı.

• Nerden nerehye atlıyorsun bayan aklı işte. Van Persie kaç yaşında Snejder kaç yaşında Snejder çağırılıyorda ne oluyor Avrupada yok Hollanda biliyorsun dimi. Bak kariyerine kim daha iyi futbolcu anlarsın. Snejder yaşındayken Van Persie İngiltere gol kralıydı Snejder peki bu yaşta nerde Gs de evet arada çok fark var.

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş , fb gibi sikeden değil finansal durumlardan dolayı ceza aldı www.ankarahaber.com/.../110694
    Sikeye adi karıştığı için bile aklanana kadar o kupayı istemeyiz dediler verdiler ve aklanınca geri aldılar , kupa Su an müzede

İbrahim Akına para teklif eden veren fbli yöneticileri unutmuşsun ben hatırlatayım videoyla
    https://m.youtube.com/watch?v=qifN7YAl-q8

Fbnin maçlarını bilenler için fb li demissin de , sen devamlı Beşiktaş la ilgili soru soruyorsun o halde sen ne oluyorsun

1|1
    0|0
    • Ben merak etttiğimi soruyorum ama.

• bamyaya yaptığı halde aklanan fb kollandı davaya bakab yargıçlar bile görevden alindi , sucu paralele atarak aklandınız. Neyse sen yine saçmalamaya başladın doğru düzgün konuşmayi ogrenemedin erkek gibi tek hesapla yazamıyorsun zaten bu yüzden engeli hak ediyorsun. Ben gerekli açıklamayı ilk cevabimda verdim tekrar tekrar okuyup öğrenebilirsin

• 2010 yılında Tff Fifa bizi kayırdı şike yaptık ama ceza vermediler diyorsun ya bu yıl ki şampiyonluk da da mı kayırdılar ozaman kayıranlar bu yıl neden kayırmasınlar bir Fenerbahçeli olarak soruyorum sana..

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle birşey yok sallama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Mali açıdan ceza aldı geçmiş dönem borçlanmaları yüzünden birileri gibi şike yüzünden değil laleee

0|1
    0|0
  • Bu ülkede şikeden ceza alan tek takım Fenerbahcedir

0|2
    0|0
Yükleniyor...