Acil kilo verme tavsiyesi lütfen?

1.65 boyum 55 kiloyum. Yani aslında çok dert edeceğim bir şeyim yok ama geçtiğimiz yaz spor yapıyordum ve gayet güzel bir vücudum vardı. Bu sene lise sonum lys ygs derken hiç vaktim olmadı. Annem de ders çalış diye evin karşısındaki salona göndermiyor, dışarı çıkmama şzin vermiyor. Anlayacığınız yiyip içip yatıyorum. Haliyle baya salmaya başladım ve bu durumdan çok rahatsızım. Biraz evde de hareketler yapmaya başlamıştım ama sabah kahvaltımı bile aksatıyorum yani pek vakit olmuyor. Okuldan eve 1 saat yürüyorum bende ama ne kadar işe yarar ki? Aheste aheste geliyorum yorgunluktan. Yemek deseniz dışarda yiyorum ya pizza ya pide. Artık pizzaya dönüşücem. Bana yardım edin. Az ye demeyin çok düzensiz besleniyorum biliyorum ama koşuşturmaca yaşıyorum hep

Güncellemeler:

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• lifli gıdalar tüket özellikle sabahları. acıkmanı öteler. bir de yatmadan yoğurt ye. yağ yakımına yardımcı olur

1|0
    0|0
    • Evet yoğurtu sıklaştırdım

• protein ağırlıklı beslen karbonhidratı azalt. kalorini de artırırsan yaktığım yeniden düzelirsin

• tamamdıd çok sağolun

En İyi Kız Görüşü

• Yazin zatiflarsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o işler öyle olmuyor yerken aklınız nerdeydi birden verirsen birden alırsın bu işler sindire sindire yapılır düzenli spor diyet uyku anca 3 ayda toplarsın

0|0
    0|0
    • Yazın karın kasım bile çıkmaya başlamıştı sonra sınav stresi falan derken ne oldu anlamadım bende

• Diyet yap kosu yap

0|0
    0|0
  • git salona işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...