İnşaat işçileri neden kas yapamıyor?

Her gün çok ağır şeyler taşıyorlar ama şişkin kasları olmuyor hiç. Neden?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Babamı görsen bunu asla demezdin kanka :D

0|0
    0|0
    • kaslı mı? kas oluyor tamam ama şişkin kas olmuyor

• insan babasına tipsiz der mi yaaaaaaaaa

• Ne yapayım😁

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim milletteki bu kör kas merakı kadar komik birşey yok ya; adam salona hava olsun diye gidiyor 1. ayda daha ayna karşısında poz verip sosyal medyaya atma peşinde. Kızlarımız da artık sevgili seçerken kaslı olmasını kriter sayıyor :D Çok gülüyorum çok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yoo yapıyorlar. sevgilim yazın 3 ay inşiatta çalıştı haycan gibi kasınoldu ep anlatıyor ordkilerin kolları daha kaslı diye ben de hep gördüğümde bayağı kaslılar

0|0
    0|0
  • Zayıf protein yok

0|0
    0|0
  • Adamlar ekmek parasi peşinde zevkine kas şişirme değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İnan bana o kaslı dediğin salon sporcusu züppelerden çok daha güçlü ve dirençlidir onlar. Ama planlı bir kas çalışması değildir inşaat işçiliği. Beslenme konusunda da doğal olarak eksik kalırlar.

0|0
    0|0
  • Vücudu standart birşeye alıştırırsan onu günlük rutin olarak kabul eder gelişmez. Ya daha ağırını kaldıracak. ya da belli süre hafif taşıyıp sonra tekrar ağır taşıyıp vücudu şaşırtırsan gelişme olur.

0|0
    0|0
  • Alınan enerji ile harcanan enerji farkı olabilir ,
    Bünye farkı olur

0|0
    0|0
  • Beslenmede onemli

0|0
    0|0
  • beslenme

0|0
    0|0
  • Yetersiz beslenme

0|0
    0|0
  • olmayınca olmuyor işte...

0|0
    0|0
  • Ama sizin kaslı abilerinizi ikiye bukerler Ayık olun

0|0
    0|0
  • sürekli aynı şeyi yapmaktandır. ha bir de yemek var tabi. yeterli enerjiyi alamazsa yine aşırı kas olmaz. yine de adamlar görüntülerine göre güç olarak normalin üstündedir.

0|0
    0|0
    • onları görünce şevkim kaçıyor. ben de kas yapmaya çalışıp yapamamaktan korkuyom

• keşke doğrudan güneşten alsak :D

• yemek de yiyebilelim ama sadece zevk için bile çok güzel çünkü :D güneşten alsak harika olurdu ya :D

• beslenme önemli olmuyor diyede bişey yok. taş gibi pazu oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...