18 den sonra boy uzar mi?

Herkese merhaba. 18 yasindayim ve boyum 1.62, seneye universite sinavlarina gircem ve polislik istiyorum. Bayanlar icin 1,67 den filan aldiklarini ogrendim. 18 yasinda olmama ragmen boy uzamasi olur mu? Tanidiklarimin cogu imkansiz dedi fakat benim abim 22 yasinda ve duzenli olarak spor yapiyoru 1.80 den oldu 1.83 filan. Bana dengeli beslen duzgun spor yap faydasini gorursun dedi. Sizce dogru mudur abim 3 cm uzadi ve imkansiz degil gibi duruyo. Onerileriniz neler?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yok uzamaz ama o kadar sıkıntı olmaz sonuçta cüce değilsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• benimki 18 de kaldı :)

0|0
    0|0
  • abin seni yemiş. 18 yaşından sonra boy falan uzamaz. Ayrıca 167 den kısa birsürü polis var. hatta erkek polis bile var. Hükümet yalakası birini bulup halledersin işini korkma.

0|0
    0|0
    • Abimin boyunun uzadigini ilk ben fark ettim zaten o da boyunun uzamasi icin cok saglikli beslenmisti gayretlerinin sonucunu gordu

• İnsan sürekli yenilenen hücrelere sahiptpr sen yenilendiğin sürece her yönde kendine şekil verebilirsin tabi bu hız senin büyümenle aynı orantıda yani 1 senede o kadar rahat uzayabilirsin 18 yaşından sonra boy uzamaz klişesine inanma

0|0
    0|0
  • 170 de kaldım ben xd

0|0
    0|0
  • 1.62 ne hobbit gibi :D

0|0
    0|0
  • benim ki habire uzuyor
    tutamıyorum

0|0
    0|0
  • 5 santim uzamaz

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • senin için çok zor , büyük ihtimalle ergenlik sürecin tamamlanmış veya tamamlanmak üzere.

0|0
    0|0
  • bilmiyomki valla uzarmı uzamazmı

0|0
    0|0
  • 22 ye kadar uzar ama git gide uzaman yavaşlıyo basket felan oyna

0|0
    0|0
    • Abim ben uzadiysam sen hayda hayda uzarsin diyo ama ne biliyim. Arastirdim baya zaman alir pek faydasi olmaz gibi seyler yaziyodu

• boyunu uzatıcak sporlara yönelmelisin biraz

Kızlar Ne Diyor 2

• şimdi ergenlik 21 e kadar devam eder. boy uzaman ya bitmiştir ya da yavaşlamıştır bu tamamen genomunla alakalı. gene de araştır bak boy uzatan sporlara onlarla uğraş

0|0
    0|0
  • 5 cm daha uzaması imkansız gibi bir şey

0|0
    0|0
Yükleniyor...