Size göre günümüzde aşk seksin bahanesi midir?

Sizinde yaşadığınız gördügüğünüz başınızdan geçen ilişkinizde sezdiginiz tecrube edindiniz düşüncelerinizi merak ediyorum yazarmısınız*

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Ah nerde eski aşklar...?Diyor annem :) 1. gün evlenip 2. gün boşanan bir yakınımız var.Annem olağanca uzak tutuyor beni ondan :) Sekse önem verilir.İhtiyaçtır.Ama Seks aşkın önüne geçip 2. gün ayrılma nedenimiz olmamalı.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• insanlarin bazen ihtiyaclarini gidermek icin aski bahane ediyor olmalari (genellikle erkekler diye dusunuyorum) bunun oyle oldugu anlamina gelmez.iki duyguyu da ayni anda besleyebilecekleri karsi cinsten birini bulmalari zor oldugu icin(ve de bunun zaman gerektirdigi icin)cogu zaman secim yapmak zorunda kalirlar(bu secimi yapmak zorunda kalanlar yine genellikle erkekler diye dusunuyorum)ve yaptiklari secim sexten yana olur genellikle ve o secimi de uygulamak icin karsi cinse de secim yaptirmalari gerekir ama karsi cinsin secimi bellidir ask:D o yuzden bu sordugun soru sadece erkekler icin gecerli:D

0|0
    0|0
  • Siz erkeklere sormak lazım bunu .

0|0
    0|0
  • Ikiye ayrilir. Gerçekten sevenler, uçkuruna düşükler ve (bu düşükler direk sonuca gecebilmek için herseyi yaparlar.)

0|0
    0|0
  • Kimileri bahaneye ihtiyac duyabilir evet ama ben ikisinden birinin eksikliginde iliskiyi surduremem :)

0|0
    2|0
  • Evet malesef öyle. Erkekler kızlardan nasıl yaararlansak kendmizi nasıl tatmin etsek diye düşünmekten vazgeçemiyorlar ..

0|0
    0|0
  • takılmalık olarak karşı taraf görüyosa evet bahane olabilir ama adam gibi sevmekse zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • sadece trajik bir tespit :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• seksin bahanesi aşk olamaz seksi zaten istediğin genel evlerde gerçekleştirebiliyorsun. bunu aşka katılmadan sevebiliyorsa insan o gerçekten aşkın peşindedir evet sekstede aşk vardır kimi insan seks yaparken bile aşık olurlar yeniden birbirlerine ama öncelik aşk seksin bahanesi konusu değildir.

0|0
    0|0
  • sexs dedigin sey aşkla dogar kardesim ve insanın karsına ask 1 kez cıkar bazısı bunu yakalar bazısı ıskalar ıskalayanları goruyorsun sen cokca ornekleri var isabet ettirense benim

0|0
    0|0
  • Bazı durumlarda bu stratejiye başvuruluyor. Pek etik olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir sorunun cevabı... bazı kimseler için sorunun cevabı evet ... bazı kişiler de tam tersi sevdiği kişiye dokunmaya kıyamaz..

0|0
    0|0
  • sevmedigin insanla seks nasıl yapılır bilmiyorum daha!

0|0
    0|0
  • guzel bir noktaya parmak bastın bence kesınlıkle oyledır

0|0
    0|0
Yükleniyor...