Yarın sevgilimle hastaneye gideceğim ne yapmalıyım ?

Benim kalbimde rahatsızlık var sevgilimde benle hastaneye gelmek istiyor çekinirim ben ne yapacam şimdi doktorun yanındayken o dışarıda dursa olur mu acaba ? Sizce nasıl davranmalıyım of :/

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Görende gerdeğe giriyo sanacak sevgilin zaten dışarda bekleyecektir normalde nasılsan öyle davran... geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • 15 yaşındayım bunu göz önünde bulundur :D

Erkekler Ne Diyor 7

• sacmalama o bilsin ki hep senn yanında olsun benzer durum nişanlım adına da olmustu nişanlımda kemik erimesi var ilk basslarda senn gibi cekingendi ama bana soyledikten sonra ona sımsıkı sarıldım artık onun hastalıgı yok bizim hastalıgımız var onun canı acısa benim cigerim yanıyor ve allah biliyor ya ona birsey olsa bu dunyadan 1 dk duran serefsidir

0|0
    0|0
  • ya sanki jinekoloğun yanına gidiyorsun ...cem yılmazın "annemle babamı getirsem gülerler mi acaba" sorusuna verdiği cevabın mantığı gibi...ha birde sonunda ki of ne oluyor oda bir garip serzeniş

0|0
    0|0
    • Bilmiyırum //

• Hahahahha :D doktora dalar

• yanlış anlama ama çok basit bir soru ...senin için kıymetli bir mevzu gibi ama inan boş...

• yaw söle gerçeği...geçen gene bir soru sormuştun sen...bırak bilsin gerçeği yanındaysa zaten hep yanındadır

türk filmi çevirmeinin bir anlamı yok gerçekçi ol

0|0
    0|0
    • Geçen hangi soruyu sormuştum ?

• tamam yanlış anlamadın umarım...amacı tamamen üstünden o psikolojiyi atmandı...

• Önemli değil

• Sen seslenme, doktor onu postalaması gerektiği yerdi çıkarır dışarı.

0|0
    0|0
  • Doktor onu içeri almaz muhtemelen. Ama onu eşin sanıp da alabilir de. Sen ona söylersin artık dışarda durması gerektiğini.

0|0
    0|0
    • 15 yaşındayım :D

• Ne alaka benim yaşımdakileirn çoğunun sevgilisi var

• çoğunluğunun bunu yapıyor olması bu yanlışı meşrulaştırmaz ki.

• geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • sevgilin att falan değilse doktor kovar onu zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• beni bu ortamda yalnız bırakmadığın, yanımda olduğun için çok teşekkür ederim lütfen yanlış anlama ama benle içeri girersen gergin olurum. ben içeri yalnız gireyim. de güzelce. anlayış gösterecektir.

0|0
    0|0
  • Muayene sırasında sadece hasta olur zaten içeride..Beklemesini söyle.

0|0
    0|0
  • bende 12 gün hastanede yattım hergün yanımdaydı önemli olan iyileşmen . o zaten yanında olacaksa her türlü olur

0|0
    0|0
  • sen bekle ben hemen girip gelirim dersin bunu mu takiyorsun : ) gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Bunu acikca soyle bence..

0|0
    0|0
    • Söyledim benden çekinme dedi yarın okulu asıp gidicez hem 15 yaşındayım

Yükleniyor...