Fenerbahçe'nin efsane kalecisi sizce kimdir?

Fenerbahçe'nin efsane kalecisi sizce kimdir?

• Toni Schumacher
    29% (12)27% (30)27% (42)Oy Ver
  • Rüştü Reçber
    41% (17)56% (63)52% (80)Oy Ver
  • Engin İpekoğlu
    7% (3)7% (8)7% (11)Oy Ver
  • Yaşar Duran
    10% (4)6% (7)7% (11)Oy Ver
  • Ilie Datçu
    5% (2)0% (0)1% (2)Oy Ver
  • Cihat Arman
    8% (3)4% (4)6% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncell..

1|1
10|25

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben en net Rüştüyü hatırlıyorum :D

0|1
    0|0
  • Toni schumacher

0|1
    0|0
  • Rüştü tabiki füze gibiydi valla çocukken hatırlıyorum su an ölü gibi o ayrı

0|1
    0|0
  • Rüştü

0|1
    0|0
  • Sorgusuz sualsiz rüştü ; )

0|1
    0|0
  • inanamıyorum... cinsellikle alakasız soru sordun ha?

0|1
    0|0
  • kafadan salladım bilmiyorum gs liyim

0|1
    0|0
    • ee kimi oyladın peki :)

• o zaman iyi bir seçim

• Abicim sen kac yilina kadar gittin yaa , rustu haric digerlerini tanimiyorum bile 😒

0|1
    0|0
    • Bende senden çok yaşlı değilim ama bazı şeyleri bilmek için illa yaşlı olmaya gerek yok :)

• Yeterince arkadasim var burada , olmaz o yuzden tesekkur ederim 😃 arada yorumlarda karsilasmak daha iyidir

• içlerinden birini tanıyorum zaten o da rüştü ondan onu seçtim 😄

0|1
    0|0
    • Yaşından dolayı öyle olabilir ama tarih ve gerçekler insanın yaşıyla sınırlı değildir küçük hanım :)

Erkekler Ne Diyor 24

• Engin çok iyi kaleciydi; aslında Fenerbahçe'de hep kaleci alt yapısı sağlam olmuş yıllar yılı diğer takımlar sorunlarla boğuşurken Fenerbahçe yetişen kalecileri dahi diğer kulüplere göndermiştir. Engin İpekoğlu'nu çok beğenirdim; yakışırdı kaleye, muhteşem de bir yetenekti. Ama bana soracak olursan, bugüne dek Fenerbahçe'ye gelmiş, sayısız maç kazandırmış ve de ''hiç'' formdan düşmeyen tek kaleci Rüştü idi. O şekilde kendine dikkat eden bir kaleci daha görmedim...

0|1
    0|0
    • Ama ne yazıkki taraftara göre gözden düşmüş durumda sebebi ise Beşiktaş'a gitmesi.. Fenerbahçe taraftarına göre ise hala Toni Schumacher kalplerdeki sevgiyi koruyor..

• Engin'in yeri değişmez, benden önceki kuşakların kahramanı, Schumacher de çok iyiydi elbette; Rüştü konusunda da haklsınız ben profesyönel olduğunu düşünsem de.

• toni sumaher geldiği zaman ben tabi küçüktüm o zamanlar ama çok sükse yapmıştı onun ismi bir başka bence taraftarın gönlünde onun dışında fenerbahçe çok kaleci yetişdirdi bu ülkeye milil takıma engin ipekoğlu ki şimdi teknik dirketör, rüştü, volkan... hepsi zmannda iyi hizmetler verdi hem fenrbahçe ye hem de türk milli takıma...

0|1
    0|0
  • Rüştü olsa olsa Beşiktaş efsanesidir

Gerçek Fenerbahçe efsanesi Fenerbahçeye sarı kanarya lakabının da takılmasına sebep olan ve marşta da adı geçen uçan kaleci Cihat Armandır.

0|2
    0|0
  • Rüştü Reçber.

0|1
    0|0
  • rüştü donları düştü tabikide boşuna barcelonaya gitmedi ama oynatmadılar ama olsun gitmette bir başarıdır

0|1
    0|0
    • Eğer kısas futbolcunun oynadığı kuluplerse Toni Schumacher'in kariyerini bir gör derim :)

• onuda biliyorum ama rüştü daha iyi kaleci bence ama eskiden öyleydi tabi
      havadan karadan hiç bir şekilde gol yemiyordu adam

• Rüştü Rençber su katılmamış bir haindi kulübümüzde. Yazmasaydın keşke o listeye hiç. Datçuyla Cihat abilerimizi seyredemedim ama her ne kadar lakabı kova bile olsa Yaşar Duran adam gibi adamdı. Uzun yıllar kulübümüze kalpten hizmet etti. Datçu, Cihat Arman ya da Yaşar olmalı diyorum.. Haa bir de İvançeviç vardı 70 li senelerde... Onu da unutmamak gerekir

0|1
    0|0
    • Bir de taraftara göre tony schumacher diyip milleti yönlendirme. O da iyiydi ama öyle çok aman aman bir durumu , bağı olmadı kulüple.

• Ben yönlendirme falan yapmıyorum sadece taraftarlar arasında yapılan araştırma sonucunu söylüyorum...

• O vakit bunu da yazmalısınız.. Şu tarihte şurada yapılan araştırma.. v. s. gibi bir ek sunarak.

• Kova Yaşar :D

0|2
    0|0
  • Tonu Schumacher

0|1
    0|0
  • Rüştü reçber

0|1
    0|0
  • cihat atman
    tabiki
    sarı kanarya

0|1
    0|0
  • Rüştüdür ama onuda yedi, başını yiyesice :D

0|1
    0|0
  • Rüştü Reçber dir bence

0|1
    0|0
    • Taraftara göre Toni Schumacher

• hayır değil

• neyse yorumun için teşekkür ederim :)

• Toni Schumacher

0|1
    0|0
  • Engin İpekoğlu efsaneydi penaltı bile atmak bu adama çok zordu. Oyum engin abimize

0|1
    0|0
    • Yorumuna saygı duyuyorum ama Fenerbahçe taraftarına göre Toni Schumacher..

• C dedim.

0|1
    0|0
  • Rustu diyen arkadaslar feneri bilmiyolar demekki. Rustuyu engin yetistirdi.

0|1
    0|0
  • Rüştü Reçber

0|1
    0|0
  • Tabi ki Schumacher. Ona yetiştiğim için şanslıyım. rüştü adında birini hiç duymadım

0|1
    0|0
  • Rüştü diyenler neyin kafasını yaşıyor ulan satıcının teki o gitmedi beşiktaşa? beşiktaşda oynarken neler neler söyledi Fener hakkında.

0|1
    0|0
    • Burdaki çoğu kişiye Fenerbehçe taraftarının gönlündeki kişinin Toni Schumacher olduğunu anlatmaya çalışıyorum :)

• Haklısın Oğuzhan.. Rüştü, Fenerbahçeye hainlik yapmış adı bile anılmaması gereken birisidir.

• rüştü Reçber dir.

0|1
    0|0
  • Cihat Arman

0|1
    0|0
    • Taraftara göre Toni Schumacher...

• Hmm. Anladım. peki sence Fenerbahçe'nin efsane kalecisi kim? :D

• Bencede Toni Schumacher.. sadece kalecilik olarak değil liderlik ve mükemmel bir takım oyuncusu olarak düşünmek gerekir.. Oyun kuruculuğu harikaydı elle bile gol pası verecek kadar topu oyuna mükemmel sokabiliyordu, takım hücuma kalktığında hiçkimse ileri çıkarken çekimser değildi ve kalesinde büyük güven veriyordu, ayrıca ani geri dönüş olup tek teke kalsa bile topa sahip olma yüzdesi oldukça yüksekti.. kaptan olarak takımı bir maestro gibi yönetiyordu..

• Rüştüdür seçeneklere bakarsak. Ama asıl edaane volkandır

0|0
    0|0
  • Volkan BABACAN

0|0
    0|0
  • Yaşar Duran, nam-ı diğer "Kova Yaşar" gerçekten efsaneydi. Bir maçta 8 gol yiyerek tarihe geçmiştir. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...