#Fenerbahçe' nin yeni hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce #Mourinho Türkiye'ye gelir mi?

#Fenerbahçe' nin yeni hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce #Mourinho Türkiye'ye gelir mi?#Fenerbahçe' nin yeni hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce #Mourinho Türkiye'ye gelir mi?
#Mourinho Türkiye de başarılı olabilir mi?

Haberin Detayı

• EVET Türkiye'ye gelir
    48% (13)31% (28)35% (41)Oy Ver
  • HAYIR Türkiye'ye gelmez
    52% (14)69% (62)65% (76)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
#Fenerbahçe' nin yeni hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce #Mourinho Türkiye'ye gelir mi?
- EVET
- HAYIR
- EVET
- HAYIR

1|0
1|30

En İyi Kız Görüşü

• Gelmez

0|2
    0|0
    • olası görmüyorsun yanii, zaten gazete haberiydi bu soruma kaynaklık eden konu... eyvallah pembe

• Yani o adama o kadar para. Vercek kulup yoktur

• ya tabi haklısın, fiyatıda yüksek zaten bakalım ne olucak, zaten haber gazetede yayınlanan bir haberde kuluptn bir açıklama gelmedi bu yönlü çalışma olduguna yönelik , gazeteler bu dönemlerde bazen triaj amaçlı bu tür haberler yapıyorlar bu da böyle bir haber olabilir ilgimi çektii için sormak istedim burda, insanlar ne düşyünüyor onu öğrenmek istedim pembe :D

En İyi Erkek Görüşü

• fener getirir

0|1
    0|0
    • kesinlikle öyle fener isterse getirir... :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 29

• Bir kaç gün önce bazı oyunculardan indirim yapmaları karşılığında kalabileceklerini dillendiriyordu Fenerbahçeli yöneticiler. Şimdi yıllık 15 Milyon Euro'yu nasıl verecekler Mourinho'ya? Yani kısacası Türkiye'ye gelmez. Mantıklı olun biraz.

1|0
    0|0
    • transferi ben yapmıyacagım soruyu sordum sadece... :D ekonomik sebeplerden dolayı mı diyorsun gelmez diye -.-

• 10 senedir neredeyse her 6 ayda bir Lucescu 4 büyüklerden birine geliyor gazetelerimize göre. Ancak durumdan Lucescu'nun haberi yok. Ayrıca gazetelerimizin hepsi çok yandaş olduğu için okumaya gerek yok. Spor gazeteleri de dahil.

• gecelerde bende sordum her sene öyle bir geyik yapılır ama bu haber özellikle luce konusu hangi takımla ismi anılıyorsa o taraftar nezdinde bir konuşulur ama gelse şöyle olur böyle olur diye konuşulur yani adam medya için iyi malzeme, adam kariyerli bende beğeniyorum kurt teknik dirrektör sonuçta...

• Aziz şampiyonluğu kaçırdığı her sezon sonrası sürpriz isimleri getirir. Fakat eğer falan doğruysa 15 milyonu verecek takim yok

0|0
    0|0
    • beşiktaş ta şampiyonluk kaçırdığı zamanlarda gelecek sezon planlaması yapmaz mı mesela, bunlar normal şeyler tabiy ki grüşmeler yapacaklar...

• Konuyu Beşiktaş a getirip polemiğe girmeye gerek yok. Her takım yapar ama Aziz bu işi abartiyor , örnekleri mevcut

• polamiklik durum yok her takımın sezon sonunda gelecek sezon için yaptığı çalışmalar oldugu için dedim sende bjk li oldugun için bjk dedim gs li biri olsa ve tuttugu takımı bilseydim gs li derdim yani üstüne alınma herşeyi... zaten türkiyede ki spor gazeteciliği ciddiye alnacak referans alınacak düzeyde değil okudum dikkatimi çektim burda nabız tutuyum dedim o kadar yanii :D

• Gelmez
    adamın yıllık ücreti ortada.. oldugundan zor gelmesi..
    bu bir ütopya olabilir. Fener için.. Zaten birçok oyuncu aldı ve bekledigi hedefe ulaşamadı..

0|0
    0|0
    • kariyerli bir hoca ve ücreti yüksek tabi aynı zamanda gelse bile belli bir bütçe isteyecektir istedigi transferleri gerçekleştirmek için... ektede belirtiğim bir gazete haberi üzerine sormuştum zaten bu soruyu, fenerbahçe nin böyle bir görüşme veya teklif götürdügüne dair resmi bir açıklaması yok şu an...

• Gelsin çok isterim sezon ortasında Aziz yıldırımla kavga ederler 1 sene de boşa gider :) Size kim gelirse gelsin esas sorun Aziz Yıldırım.

0|0
    0|0
    • sorun diye gördügün azız yıldırım tutugun kulubun şampiyonluk sayısının 3 te 1 inden biraz fazla şampiyonluk kazandırmış kulubune, istatistiklerle rakamlarla ilgilenir misin bilmem ama böyle bir şey var :D asıl soru şu aslında morinyo türkiye tercihinde bulunur mu onu merak ettim sorulaştırdım farklı deneyimleri seven bir teknik adam bilen bilir morinyoyu yani fenerbahçede morinyonun isteklerini hedeflrani istediği oyuncuları getireblecek bir kulup acaba bu tabloya heyecanlanıp türkiye tercihinde bulunur mu soru bu -.-

• Stadımız vardı evet son 3 maçta sadece stattan topladığımız 40 milyon tlyi İnönü varken 4 sezon boyunca topluyorduk. Marifet tabii ki bol parada da değil bunu zaten gösterdik bu sene herkese ama parasız da olmuyor bu işler olursa da 100 yılda bir oluyor mucize deniyor. Önemli olan parayı düzgün yönetmek. Onu da şuanki Beşiktaş yöneticileri çok iyi yapıyor. Tabii ki de hiçbir şey kesin değildir sadece tahmin yapıyoruz. Aynı şekilde Morinho gelmez diyorum yarın çıkar gelir bilemeyiz sonuçta kimse geleceği görmüyor

• öyle tabi küre yok önümüzde en nihayetinde geleceği bilemeyiz tahminden ibaret herşey doğru diyorsun...

• Terraneo olsaydı Mourinho gelirdi belki. Adam başarılıydı o konuda ama zor şu anki durumda. Bir de bu tarz haberler asılsızdır genelde. Her sene özellikle büyük takımlar için "Messi aradı 'Başkanım beni alın' dedi," tarzında manşet atarlar. Yaz dönemi 2016 Avrupa şampiyonasını saymazsak, spor gazetelerinin satış yapabilmeleri için bu tarz haberlere ihtiyaçları var. O kadar çok isim sallarlar ki, es kaza biri tutar, sonra da "Bakın biz demiştik," derler.

0|0
    0|0
    • Başlığı da eksik yazmışım, "Messi aradı 'Barcelona'da çok mutsuzum, başkanım beni alın' dedi," olacak. 😂😂

• Pereira'yla devam ederler bence. Fenerbahçe'nin en büyük hatası hep ismen sağlam kadro yapıp onu kaldıramayacak veya oynatamayacak teknik direktörler getirmesiydi. Ve o hocalarla bir yıl daha çalıştı hep.

• son durum ne bilmiyorum ama perera gönderilir benim fikrim bu ama kurumun resmi temsilcisi olmadığım için beni kim takar o ayrı konu tabi -.-

• Gelmesin Yabancı Teknik Direktör ile olmaz bir türk takımı

0|0
    0|0
    • ama bu konuda hızlı hareket etmeli fenerbahçe çünkü şampiyonlar ligi ön elemesi için sezonu erken açacak ve sezon planlaması için teknik adam önemli, yerli boştada çok az teknik adam var... yabancıyla olmaz diyorsun yanii

• muhtemelen gelecek sezon için iyi kadro oluşturmaya çalışacaklardır... takımlarımız iyi kadrolar oluştursun ki ligin seviyesi mücadele seviyesi yukarlara çıksınnn

• Kesinlikle bu arada Alanyaspor allah izin verirse süper ligte olacak bir fenerbahçe bir gs bjk ile maç yapacak bakalım olursa güzel olacak seneye lig

• Sanmiyorum ama bellide olmaz tabi.

0|0
    0|0
    • ne yazdığını bir daha oku ve ne anladığını gene yaz bana :D sanmıyorsun , belki, olmaz aklın karışık belliki, transferin lafı bile insanda bu etki yaratıyorsa bir de gerçekleşse var ya neler olur neler -.- :D

• Zamanında gelecekken Aziz beyin egosunu fark edip, gelmekten vazgeçmişti. Şimdi zirvedeyken neden gelsin?

0|1
    0|0
    • haber medyada yer aldığı için dikkati mi çekti sormak istedim ama burda soruyu ben soruyorum sende gelmişsin bize soru yöneltiyorsun oldu mu şimdi hiç :D neden gelsin ki sorusunun net cevabını bilmemizmümkün değil kuşkusuz ama farklı deneyimleri seven bir teknik adam bir anda zirvedeyken sıkılıp yeni arayışlara yönelebilen bir adam bu karekteri olduğu için acaba türkiye tercihinde bulunur mu bunu merak ettim görüşlerinizi almak istediim :D

• Bu resime bakar bakar iç geçiririz sadece :D
      4.bp.blogspot.com/.../morinhobayram.jpg

• öyle olsun bakalım.. gelirse kendi kazanır :D

• Her sene sonu medya Fenerbahçe üzerinden beslenir
    Kolpa haber Aziz kendinden psiko ile çalışmaz adı bile anılmamıştır Mourinho'nun

0|0
    0|0
    • doğru diyorsun gazetelerin tiraj ayakları var tabi bu haberlerde, fenerda olmasa gazete satamayacaklar, spor merdyasının havailiğini biliyorum bende haklısınn

• gelir

0|0
    0|0
    • peki gelirse iyi sonuçlar alır mı çünkü böyle bir adam gelirse ortaya bir hedef koyar ve bu hedefin ekonomik bir boyutuda olur bunu fenerbahçe kaldırabilir mi sence ve en önemlisi başarı gelir mi fenerbahçe adına...

• evet alır bence

• inşallah diyelim :D

• Gelmez

0|0
    0|0
    • genel kanı bu gelmez üzerinde bir kümeleşme var hayırlısı bakıp göreceğiz, zaten soruya kaynaklık eden bir gazete haberiydi nabız ölçelim dedik biraz :D

• Gidip bir futbolcuya 15 milyon euro vereceğine git bu adamı aynı paraya al daha mantıklı. Futbolcu işine gelmedimi çeker gider ama bir teknik direktör bir yerde başarıyı yakarlarsa gitmez. Nice 15 milyon eurolar kazandırır bu adam. fenerbahçe şimdiye kadar hep futbolculara yatırım yaptı kalıcı birşey sağlayamadı bence bu saatten sonrada teknik direktöre yatırım sağlaması lazım

0|0
    0|0
    • mantıklı bu bence açıklaman bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak,
      bu bahbsettigimiz morniyo olayı gazete haberi tabi kulubu böyle bir resmi görüşme açıklaması yok hali hazırda olursada iyi olur kanımcada hayırlısı bakalımımmm...

• Morinho zaten gelmez türkiyeye. Adamın ismi bile başlı başına bir ütopya. ama gelirse onun isminin önüne hiç bir futbolcu geçemez

• kariyerli bir adam tabiy ki öyle isminin önüne ftbolcu geçemez tabi zaten bu dengeleri iyi kuran bir adam tam bir profosyonel biri. morinyonun türkiyeye gelip gelmemesi ni tabi bilemem ama rutin bir adam değil bunu çok iyi biliyorum yeni heyecanlar yeni ligler arayan bir adam sadece kafasındaki yapmak istediklerini yapabileceğin bir zemin vereceksin buna sonra bak gör şovunu yapsın sonra.. hayırlısı zaten bu soruya zemin oluşturan bir gazete haberiydi şu aşamada böyle bir görüşme teklif var mı kulubun resmi sitsende veya resmi kanallarından kamuoyuna bilgi gelmedi, şimdilik bir gazete haberi olarak görmek lazım bunu belki...

• Fenerbahçeliyim ama pek inandırıcı değil..

0|0
    0|0
    • haber bu sonuçtaburdakiler ne düşünür onu merak ettim biraz ama morinyo için şunu bilmk gerekir eğer geçmişyini bilen bilir farklı deneyimleri farklı heyecanları arayan bir teknik direktör sadece yapabilecekleri yönünde iyi bir sunum ve vizyon ile imkan verildiğini görsün...

• Gelecek olsa bile bir fenerbahceli olarak istemem. Savunma futbolundan biktim artik hücum dusunen hoca lazim fenerbahceye

0|0
    0|0
    • ya zaten gelir mi gelmez mi bilmiyorum haber olunca dikkatimi cekti, bu tercihinde tartışılabilir var mı kafanda biri pekiii

• Gecen senede gitti birakti sonra :D

• iyi teknik adam aslında iyi yetiştirdi kendisini bir 10 yıl öncesindeki gibi değil ama ts de futbol için pozitif iklim yok, futboldan anlayandan çok futboldan anlamayanın sözü geçiyor bunu çözmeliler önce, öncedende gönderilmişti haklısınn

• gelse ne azizle ne basınla anlaşamaz kavga eder sürekli.
    yarıda gider

0|0
    0|0
    • basnla kavga dere bak buna katılırım çünkü görev yaptığı ülkelerde ki ülke basnlarıyla hep papaz olmuştur hep kavgalı olmuştur ama aziz yıldırım kısmına tam katılmıyorum çünkü gelirse şayet bu eleman ciddi bir bütce koyacaktır önüne zıtlaşma yerine birlikte hareket etme yöntemini güdecektir bence...

• aziz gibilere her hoca katlanamaz.
      daha doğrusu gerçek hocalar diyelim.
      lider vasıflı hocalar çekemez azizin yönetim tarzını

• bakıcağız bakalım ne olacak bu haber zaten futbol kulubunun böyle bir göreşme oldugunu resmi ağızdan bahsetmedi zaten...

• gelmez

0|0
    0|0
    • sebep var mı peki belirtmek istediğin bunu sordum çünkü kupa ve başarılar kazandıktan sonra genelde teknik direktörler devam etmek isterken bir anda farklı kararlar alıp yeni deneyimler elde etmek adına heyecan duyan bir teknik adam neden olmasın hem :D

• ne bahtsız adam şu aziz... çuvalla para harca elde var sıfır :D 1 saatte 2 kupa kaybet, kendi sahanda ezeli rakibine şampiyonluk ver, hele 2. anonsa kadar şampiyonluk kutlamaları varyaaa işte ona paha biçilemez :D

0|0
    0|0
  • gelir tatile falan :) morinho kaybetmeyi pek sevmz gelse de fenere gelmez yani.

0|0
    0|0
    • he ya haklısın belki :D tatile önceden gelmişti antalyaya morinyo... zaten gazetedeki bir haber üzerine bu soruyu sordum, fenerbahçe kulubü resmi olarak bu teknik adamla görüştügünü ya da teklifte bulundugu yönünde bir açıklaması yok...

• Gelebilir ama başarılı olamaz.

0|0
    0|0
    • neden peki, neden başarısız olur diyorsun hangi nedenlere bağlıyorsun mesela..

• Hayatta gelmez bence.

0|0
    0|0
    • soruya kaynaklık eden ektede eklediğim üzere bir gazete haberiydi. kulubun bu konuda resmi bir açıklaması yok zaten böyle bir görüşme veya teklif yapıldığına dair... ama türkiyeye gelirse belli garantiler ve bütçe isteyerek gelir o bir gerçek , kafasında ki transferi gerçekleştirmek için bu aşamada fenerabheçe böyle bir bütçe ile destek verebilir mi, büyük bir ekonomi yönetiyor fener ama yinede büyük rakamlar bunlar...

• Fenerbahçeli olarak şahsen beni heyecanlandıran bir şey olur keşke olsa denesek derim ama sanmıyorum. Pareira devam eder gibi duruyor

0|0
    0|0
    • gelse dedigin doğru fenerbahçe kamuoyunu heyecanlandırması gereken biri zaten, kariyerli başarılı bir teknik adam... perera gider bence kalmaz son durum nedir bilmiyorum ama ban öyle geliyorrr.. istifa falan etmedi mi hem o öyle birşeyler duymuştummm yanlış mı hatırlıyorum

• hayırlısı bakalımmm ne olacakkk

• Aynen hayırlısı

• şu an geleceğine inanmıyorum

0|0
    0|0
    • neden peki... morinyoya farklı deneyimleri seven biri, farklı takımları çalıştırmayı deneyen biri, bize ve ligimize yabancı değil yani ama bu haber dikkatimi çektigi için sordum :D

• şampiyonlar ligine direk girsek ve ona proje koyabilsek gelir belki ama biz daha caner'i yolluyoz yedek stoper kadlec gitmiş, gökhan gönül ve mehmet topal belirsiz bu sessizlikten bir fırtına çıkar mı belli olmaz

• her transfer döneminde gidenler olur , gidenler kadar gelenlerde olacaktır ama buda bir görüştür yani senin ki de...

• Çıtayı yüksek tutmuşlar. Lucescuyla kesin anlaşırlar bu sefer.

0|0
    0|0
    • lucesku gelmez fenerbahçenin bir görüşymesi var mı bilmiyorum medyadan takip etmedim ama türkiyeye gelmez giderken kırgın gitmişti çünkü... morinyoya öyle diyorsun ama adam farklı deneyimler elde etmeyi farklı takımlar çalıştırmayı deneyen biri, bize ve ligimize yabancı değil yani ama bu haber tabi dikkatimi çekince sordum :D

• Mourinho ya verilecek para ile iki tane şampiyon kadro kurulabilir :)

• o da mümkün haklısın :D

• Dalgami geciyosunuz :D Fenerbahçe :D

0|0
    0|0
    • gazetedeki haber üzerine sorulaştırıp sormak istedim :D niye öyle düşündün ki

• adam meşhur birisi ne yapsın Fb - Gs - bjk yi :D gelir +70 yaşından sonra gelir :D

• anladım haklısın kısmen aslında ama morinyo tepedeyken aniden bırakıp yeni heyecanlar arayan ve bunu açıkcada dile getiren bir teknik adam aslında, gelir mi bilmem tabi zatende fenerbahçe böyle bir girişimi ve teklifi oldugu yönünde bir açıklaması yok zaten...

• Küçük mourinho gelir size ancak :D

0|0
    0|0
    • alışıksın tanıdık sanırım sana böyle küçük morinyolar -.- var mı ciddi bir cevabın

• töbe töbe seviyeli cevap vermeye davet ediyorum seni ama illa küfür edilsin diyorsun bu tarzdan çık gerek yok yazık ailene arkadaşım tamam cevabın yeteril ok...

• En ufak argo kelimeyi küfür olarak algılayacak zekadaysan bence sen bu siteden çık arkadaşım. Ayrıca aile falan kelimelerine ağzına dikkatli al bence. Sülalene yazık olur. :)

• Fenerbahçe'de ki sorunu hala antrenör olarak görenler mi var?

0|0
    0|0
    • başka bildiklerin var belli ki ama onu merak etmiyorum işin açkcası şu aşamada soruda kal bizimle yani bu eleman gelir mi gelmez mi türkiyeyi tercih eder mi sence asıl cevabını aradığımız soru bu işin açıkcası kafandaki diye cevaplar başka sorunun cevabı -.-

• Gelmez arkadaşım gelmez. Mourinho başarısızken de kimseyi karıştırmaz işine başarılıyken de. Sivri diliyle ünlü bir adamdan bahsediyoruz.

• doğru diyorsun gelse bizim spor medyasıda sevmez ama bunu bence sivri dilli ya :D

• Gelebilir ama zor

0|0
    0|0
    • iyi para teklifi ve yapmak istediği transferlere açık destek gibi garantiler alırsa gelir belki...

• Para verirsek gelir ve sabırlı olunursa iyi başarı elde eder.

0|0
    0|0
    • gelir bencede sabırlı olunursada sonruç alınır zaten bu adam gelirse bazı isteklerle glir transfer istekleriyle bazı garantileri almazsa kabul etmez zaten...

• .. :D

• gelse çok iyi olur ama yıldızlar gitmeli anca öyle getirilir

0|0
    0|0
    • sezon sonu oldugu için kuşkusuz gidenler olucak haklısın bu konuda, yeni teknik patron bu noktada çok önemli illa bu morinyo olur manasında demiyşorum gelen kişi kim olursa transfer politikasından tutta yeni yapılanmaya yönelik bir çalışma yapması lazım üstelik şampiyonlar ligi ön elemesi maçları erken başalayacak onuda hesaba almak lazım teknik adam belirlemede yön ve şekil almak gerekir bencede...

• öyle tabi :D

• :Dᅠ

Yükleniyor...