Spora başlasam ne kadar sürede sonuç alırım?

18 yasındayım 1.73 boyunda 48 kiloyum. Bakılınca herseyim orantili gibi duruyor. 3-4 ay squat yaptım evde faydası gordum 😂😂 ama agrılarda beni bitirdi. Arada bir mekik ve şınav çekiyorum. Kol kasıda oldu gibi fakat mekikte karnım çok kotu agriyor dayanilacak gibi degil. Spor aletleri ile o agrilar olmuyormus diye duydum agirlik kaldirarak yaparsak. Spora baslasam 3-4 ayda bir sonuc gorur muyum sizce?
Gereksiz yorumlar yapmayın trollemek için.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• yani antrenman - diyet - uyku yani düzenli bir hayata girrsen istediğin sonuçları alırsın çabucak. ama disiplinli olmalısın kesinlikle. evde de çok olmaz açıkçası istediğin vücut spor salonu şart

1|0
    0|0
    • Evet spora baslicam işte ama herseyim duzensiz nasil duzene girer bilemiyorum

• Ev kuşuydum ben evden disari cikmazdim bu sayede bir yerde takilmazdim 😂😂 ihsan sabancı kız meslek 😑

• e gelince artık o halde :D tanıdık sayılırız sonuçta :D

En İyi Kız Görüşü

• Bir insan o boyda nasil 48 kg olur ya 😄

1|0
    0|0
    • Dimi cok garip bide yiyip yiyip kilo alamamak var 😂😂😂 9 ay once 1.70 - 45 kiloydum. Sonra bir anda iştah acildi 1.73-48 kilo oldum 😂😂

• Keşke ben de öyle olsam gerci ben de saglikli gidalari bol bol yesem de kilo almiyorum ama bir tane cikolata yesem hemen yapisiyor basene 😄

• Banada bir basen lazım hemde hemen lazim 🙈

Erkekler Ne Diyor 6

• tamamen çalışma saati ile alakalı.. günde 3 saat haftada 5 gün spor yapar isen 3-4 ayda gözle görülebilecek kadar bir ilerleme kaydedersin.

1|0
    0|0
  • Squat bacak ve poponu belirgin yaptımı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gorursunz.3 ay oldu baslayali 22 kilo verdm ve sekillenme de basladi fakat beslnme onemlii

0|0
    0|0
    • Bende yağdan cok kemik var aslinda jdjxdkdg beslenmem cok karisik ya aksama kadar yemek yiyorum bol bol kalori falan 😂

• Kardesim de sizin gibi boyu 172 kilo 4 di.6 kilo aldi o da 3 ayda ve vucudu sekillenmeye basladi. disiplin onemli. beslenmede karisikliktan cok sık sık yemek ama duzenli ayni saatlerde yemek onemli

• Mekiği yanlış yapma ihtimalin var normalde yanma ve ağrı okur ama sanıyorum bu dediğin farklı bir mevzu yardımcı olurum istersen😊

0|0
    0|0
    • Mekiği dogru yaptigimi dusuyorum aslinda yaparken agri falan olmuyor sadece yanma oluyor. 23 kere cektigim icin bu kadar acı sonuc aliyorum galiba. Hatta 2 gun dinleniyorum sonra tekrar devam ediyorum. 😂😂

• Yanma olması normal kız olduğun için haliyle narinsin setler halinde çekmelisin tek seferde zorlayıp yıpratma kendini 😊 10 çek 30 40 sn dinlen son bir 10 daha bir 10 daha böyle böyle başlangıç seviyesi oturt 😄

• Olabilir bunlar hep usengeclikten. Setler halinde yaparken Biraktigim zaman bir daha yapasim gelmiyor 😕😑😫 boylede mazoşist gibi kendime acı cektiriyorum, iki gundür gobegim agriyor gulemiyorum bile 😂😂

• Boşver kilon iyi.

0|0
    0|0
    • Amacim zayiflamak degil zaten kas yapmak 😂😂

• iyi yoldasın devam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...