Hoslanıyo mudur sizce ?

hoslandıgımi soyledim onun yüzüne ve söyleyeli 9 gün oldu bu 9 gun icindeben ona hic mesaj atmadim o atti 3 kere ve biz okulda hic konusmuyoruz.ve mesajlasirken konu dondu dolasti bizim tenefüste voleybol oynamamıza geldi ben dedim hic top gelmiyo falan o da dediki ben de geliyim hic gelmesin ben de dedimki sen gel top gelmese de olur falan işte okulda geldi ilk defa ama var ya sürekli göz göze geliyoruz o gülümseyince ben de gülümsüyorum da hoslanıyor mu sizce ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen zaten söylemişsin açıkça, artık iş ona kalmış. Artık öyle bakışmalardan anlaşmaya ne gerek var. İstese açılır sana, istemezse sallarsın sen de. Top muhabbetlerini hiç karıştırma.

1|0
    0|0
    • ama acilmadi hala

• olumlu ya da olumsuz bisey soylemedi bu konuyla ilgili fakat ben mi ona sorsam hislerini ?

• sen hoşlandığını söyledikten sonra bir şey demiyorsa olumsuz demektir zaten. Normalde erkek ilk adımı atar. Doğanın kanunu, kız çeker erkek onun peşinden gider. Tekrar tekrar sorarsan kendine yazık edersin bence.

Erkekler Ne Diyor 3

• hoslanıyor olma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • Galiba ama şu top meselesi kadar saçma bir şey duymadım :)

0|0
    1|0
    • tamam gelirim seni mi kırcam dedi :D

• yalnız şu top meselesini gerçekten anlamadım ben gelirim falan ne oluyor o :)

• biz okulda hic konusmuyoduk sadece sanaldan ve iste konu konuyu acti dedimki yok zaten top gelmiyo falan o da dediki bndr geliyim hic gelmesin dedi yani voleybol oynamaya geliyim anlaminda ben ded dedim sen gel oynamaya da top gelmese de olur

• Hoşlandığını söyledin 9 gün oldu sadece gülüyor o kadar mı ilginç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...