Liverpol 8-0 ı kutladığını biliyormusunuz?

Liverpol şampiyonluğunu filan değil bjk yi 8-0 yendiği maçı her yıl kutladığını biliyormuydunuz. Forvet Crouch rovaşatası hala ders olarak gösteriliyormuş haberiniz var mı.Liverpol 8-0 ı kutladığını biliyormusunuz ?

0|0
2|18

En İyi Kız Görüşü

• Herkes fenerbahçeyle dalga geçmiyorda Beşiktaşla dalga geçiyor öylemi 😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Onlardan çok senin gibiler kutluyor , sonrada niye cska yenince savunuyorlar diye ağlarsın

Şampiyonlar ligi 0 puan çekenleri şeref listesine yazmış
    Molde ve Braga da bu yıldan sonra düzenli olarak kutlama yaparlar artik.
    Sigmayi da unutmayalım haksızlık olur

galeri12.uludagsozluk.com/.../...e-maci_902552.jpg

1|3
    0|0
    • Beşiktaş şikeden dolayı ceza aldı diyecek kadar futbola uzaksın , Beşiktaş mali kriterden dolayı ceza aldı tıpkı bu sene gs nin aldığı ceza gibi. Futbolu öğrenin de konusun

Kızlar Ne Diyor 1

• Birde G4LT4S4R4Y var bunlar çok rezil :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 3-4 İstanbul hatırası

1|3
    0|0
    • O da ne. Sizde onu mu kutluyorsunuz.

• Benim soruma neden cvp veremedin yoksa tarihlerini bilmiyormusun. Sağolasın Fenerbahçeli kardeşim bir gün herkes Fenerli olucak biliyordukda bu kadar Bjk görünümlü Fenerli olucağını sanmıyordum. Teşekkürler.

• şikeciler hala konuşuyorrrrrrrrrrrrrrrr

• Ne mutlu türküm diyene

0|2
    0|0
    • Hmm şikeciler diyorsun tuttuğum takım neden kupayı geri verdi tuttuğun takımın şikeden dolayı 1 yıl ceza aldığını bilmiyormusun yoksa sende koyunsun yoksa. İşine gelmedii engelle @capkin_kuru_fasulye

• Evet dün bjkli arkadasimda dedi bjk clye katildigini ögrenince liverpool hosgeldin bjk 8-0 baslıgını koymus :) futbol bu arada boyle kotu sonuclar alınabiliyo.

0|0
    0|0
    • Yinemi dostum baskasinin cevabina yaz bari benim gorus hosmu geliyor sana :)

• Kardeş bak bana küfür ediyorsun diyor gelse insan gibi konuşsa konuşurum adam engellemesi ben küfür olarak algılıyorum cvp verip bana sen cvp vermesende olur sk tr gıt demek istiyor gibi geliyor bende küfür ederim ozaman karşımda adam gibi ya soruma gelsin adam gibi olmıyacaksa soruma gelmesine gerek yok.

• Anlatmak istedigim seni fake troll olarak gordugu icinyapiyordur yokss yapmaz biz uzun yillardir burdayiz bizde cok tartistik zamaninda beni engelledigini gormedim küfür zaten basli basina sacmalık gerek yok.

• Rövanşını biz İstanbul da aldık sıkıntı yok hala kıskançlığından böyle sorular soruyorsun fakat sonuç değişmiyor ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ!

0|3
    0|0
  • Geçen sene Beşiktaş'a karşı elenmeleri baya koymuş bunlara demek ki...

0|2
    0|0
  • Aglama fener

0|1
    0|0
  • Baban ingilizmi senin itin oğlu Türkün Türkten başka dostu yok gavur şeyine gurur duyma sktiol ingiltereye git

0|1
    0|0
  • Crouch'un rövaşatayı Galatasaraya atttığını bilemeyecek kadar Futbol cahilisin.

0|1
    0|0
  • Sabah sabah iyi Güldüm birazdan kargalar gelir şerefli şampiyonluk nidaları atarlar :) :)

0|1
    0|0
  • Şerefli 8-0 lar 😀 ama bu twit i atma sebepleri Beşiktaş bekle bizi şampiyonlar ligi diye twit attı liverpool ondan sonra gördü de kim olduğunu unutma diye twit attı

0|0
    0|0
  • Adamlar şampiyonlar ligi tarihinin en farklı skorunu yapmışlar tabi kutlayacaklar

0|0
    0|0
  • Bu sene şampiyon olamadıysak gene kendimiz yüzünden.
    Fenerbahçe bu ülkenin maddi olarakta takım gücü ve taraftar olarakta en güçlü takımıdır bunu çekemeyenlerde kendine baksın. Devlet yardımı olmasa hala tarlada oynucaklardı.

0|0
    0|0
  • ben niye bulamadım o mesajı :)

0|1
    0|0
  • Avrupa arenasında tek tanınma sebepleri. #GururLan! 😂

0|0
    0|0
  • çok güzel bir paylaşım :D

0|0
    0|0
  • kutlama değil ki bu adamlar kendi kendilerini cesaretlendiriyorlar

0|0
    0|0
  • Sigmanın 7 attığı takıma bak hele :)

0|3
    0|0
    • Sen cidden Bjklimisin. Feneri daha iyi takip ediyorsunda bu maçların yılını biliyormusun.
      WTK Diosgyör 5-0 Beşiktaş
      Beşiktaş 0-5 Dinamo Kiev
      Leeds United 6-0 Beşiktaş
      Not:Eğer yıllarını bilmiyorsan sen Fenerbahçe taraftarısın benden daha iyi takip ediyorsun Fenerbahçemi teşekkürler.

• Sen bjk taraftarısın ozaman

Yükleniyor...