Lys ye hazırlanıyoruz ve aynı sınıftayız ne yapıcam?

20 gün oluyor bizim sınıfa geleli sanırım aşık oldum hemde sınava iki ay kala.dersi bıraktım size sorayım diye ks ye koştum. tarzlarımız tamamen farklı zaten ilk defa bu tip bir erkekten hoşlanıyorum konuşcak ortam yaratılmıyor sınıfta sürekli birilerinin gözü üstümüzde oluyor ve en yakın arkadaşı insanları rezil edebilen bir tip.benide onun yanında rezil ediyor yani böyle vasat bir durum var.beni pek umursamıyor ben ona bakamıyorum zaten o da bana bakmıyor birde tam arkamda oturuyor:( arkama dönüp bir şey soracak olsam arkadaşı hemen bir cevap verir çok sinir bozucu..yalnız yakalayamıyorum.dikkatini çekmek için ne yapıcam?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• hayır haır sen aşık felan değilsin stresten öyle hissediyorsun

bence derslerden bıktığın için kendince kaçamak yapmaya çalıştığından kaynaklanıyo bu bak gör sınavdan sonra stres bitince aklına bile gelmez..

üniversitede neler neler olcak bekle biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bi erkeğin dikkati öyle çekilmez. hmm kızlara bakmıyorsa ilgilenmiyorsa benim gibi bir tip olabilir. onun ilgisni çekmenin bir yolu yok malesef. yani bir kız gelip direk açılsa bana kabul etmem. kız dediğin zor olmalı imkansız gibi olmalı peşinden koşturtmalı. sen direk gidip yapışıyorsun. olmazki böyle. ayrıca seni beğenmiş olsaydı bakardı bence... ( yanlış anlama ama başlamadan bitir derim )

1|0
    0|0
    • yoo bende senin gibi düşünüyorum zaten

• sorun öyle kolay kolay reddedilmediğim bugüne kadar ama tarzlarımız çok farklı ona hak veriyorum :(

• her şeyin bir ilki var. ayrıca yukarıdaki ablası doğru söylemiş. üniversitede her şey değişir. gerçek aşkımı bulursun yoksa sadece zevki şeyler mi bilmem. ama gerçeğini bulman dileğiyle. sanırsam biraz egon sarsılmış ? ( yanlış anlama ilk defa reddedildiği için kendisni üzen birini görüyorum )

• sana abi tavsiyesi.git güzel güzel derslerine çalış.şimdi onla başlasanız dahi üni'ye geçince kesin ayrılırsınız.üni'yi kazan sonrası kolay zaten.erkek bol kafayı takma

0|1
    0|0
    • ikimizde üni bırakıp geldik tekrar hazırlanıyoruz ayrıca bunu bende biliyorum

• biliyosan bizi hiç yorma :D

Kızlar Ne Diyor 4

• boşver derlerinle ilgilen.üniversitede daha iyisini buldum ben.sen de bulursun

1|0
    0|0
  • Sınavına odaklan

0|1
    0|0
  • ah şu ergen aşkları

0|0
    0|0
    • şu ergen muhabbeti nereden çıkıyor anlamıyorum ya ne alakası sınava hazırlanan her insan 17yaşında mı sanıyorsun?

• Geçici o git ders çalış kız

0|0
    0|0
Yükleniyor...