Yüzme bilenler,yüzmeyi ne zaman ve nasıl öğrendiniz?

Yüzme bilenler,yüzmeyi ne zaman ve nasıl öğrendiniz?

0|0
20|20

En İyi Kız Görüşü

• İzmirli olduğum için doğduğumdan beri denizdeyım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Ben yüzmeyi 4-5 yaşımda öğrendim ve suda çok mutluyum.Özellikle denizde.Erken öğrenmemin nedeni bizim geldiğimiz yerde çocuklar okullarda mecburi öğrenmesi gerek ve babam hafta sonları bizi yüzmeye getiriyordu.Babam çok iyi bir yüzücüydü ve ilk o öğretti sonra kurslara gittim ve aktivite olarak üniversitede yüzmeyi seçtim.Bazen okulllar arası yarışları kazandım bazen 3 geldim vs.Yüzmeyi çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • link

Babam denize attı çırpının dedi çırpındık :D

5 yaşımda

1|0
    0|0
  • 1 yaşında sağlıgım geregiyle bol bol su bedenim için gerekliydi daha minikken annem beni kapalı yüzme havuzlarına götürür yavaş yavaş yüzmeyi öğretirdi kendi başıma yüzmeye başladığımda sanırsam 4 yaşındaydım

0|0
    0|0
  • Herkes kucukken ogrenmis ya ne guzel:) Ben 2 sene once ogrendim bu yastan sonra arkadasım sagolsun hakkını odeyemem onceden kıyıda koşede otlardım simdi artık fink atabiliyorum bende :D

0|0
    0|0
  • 5 yasımda ögrendim.dannemle babam istediğimi almadıklarında kendimi atarım diye tehtid edip atlıydum iskeleden :D tabi kolluk ve simitim vardı.d böyle böyle ögrendim taakii yılanla birlikte yüzene kadar 7 yıldır girmemm girmedimm:D

0|0
    0|0
  • 8 yaşımda annemin beni zorla havuza itmesiyle başladı,çabalayaraka. Ya boğulacaktım,ya da mücadele edecektim. :))

1|0
    0|0
  • altı yaşında kursa yazdırıldım

0|0
    0|0
  • yuzmeyiseviyoruz.com stilli, göze hoşgelen şekilde yüzmek isteyen arkadaşlar buradaki flaş ve videolardan yararlanabilir çok anlaşılır yapmışlar..

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum öğreneyim derken başıma neler gelmişti hatırlamak istemiyorum:)

0|0
    0|0
  • Alti yaslarimda havuzda :)

0|0
    0|0
  • Suya atmislar beni yuzmusum ... :) suya aliskinim ... Cok kucuktum...

0|0
    0|0
  • şuan takimda yüzüyorum Yedi yasinda ogrendim

0|0
    0|0
  • 5-6 yaslarinda sanirim.

0|1
    0|0
  • Anasinifinda nasil oldugunu hatirlamiyorum

..

1|0
    0|0
  • BENİ SUYA ATTILAR YÜZÜYODUM:)

0|0
    0|0
  • çok küçükken öğrendim :)

0|0
    0|0
  • 3-4 yaslarında babamın denizdeki cabalarıyla ogrendım :)

0|0
    0|0
  • 6 yaşında öğrendim.

0|0
    0|0
  • Küçükken 5-6 yaşındayken Fethiyede simitsiz yüzmeyi öğrenmiştim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• deneme yanılma yöntemiyle küçük yaşta öğrendim

0|0
    0|0
  • Belime ip bağlayıp 2 metrelik havuza attı bizimkiler.Bogulsam bile İp ile beni cekeceklerini bildigim icin kendimi hic sıkmadım,nefesim bitene kadar havuzun dibinde dururum,bitincede ipe asılırım beni cekerler diye düsündüm.Kendimi kasmadıgım icin su beni otomatik olarak yukarı cıkardı,derin nefes aldım gene battım.Batıyordum ama sürekli yüzeye cıktıgım icin nefes alabiliyordum.Anlıcagın sürekli nefes aldıgım icin sabaha kadar bata-cıka dururum dedim.Psikolojik olarak vücut daha da rahatladı ve daha da batmadım:)

0|0
    0|0
  • denizde öğrendim 6 yaşındamıydım yanılmıyosam babam önce eliyle karımdan tutarak yüzdürdü sonra 5 dk sürmeden kendim yüzebilidim :d

0|0
    0|0
  • baya küçükken dilek kuyusuna para atıp , yüzmeyi öğrenmeyi dilemiştim , ertesi gün de yüzmeye başladım , yani tek gerekli olan cesaret , ben dileğim gerçek olacak diye bıraktım kendimi suya ve yüzmeyi öğrendim

0|0
    0|0
    • daha önceden kollukla yüzüyordum tabi , yanlış hatırlıyor olabilirim ama 6 yaşlarında falandım sanırım.

• 5-6 yaşlarında babam sağolsun, beni alır ilerlere götürürdü ve birden bırakırdı..

Böylece; biraz got korkusundan dolayı erken yaşta öğrenmiş oldum://

0|0
    0|0
  • ilkokulda galiba

0|0
    0|0
  • kendi mi bildim bileli yüzüyorum :D kolluk/simit takmayı 6-7 yaşımda bıraktım galiba .

0|0
    0|0
  • Denizde bata çıka öğrendim :D

0|0
    0|0
  • ben hala çimiyorum

0|1
    0|0
  • poğlu derede :D :D :D

0|0
    0|0
  • 3 5 sene oluyor , havuzda çırpına çırpına öğrendim

0|0
    0|0
  • 5 yaşında azkın bir akarsu deresinde

0|0
    0|0
  • 7 8 yaşımda öğrendim havuzda

0|0
    0|0
  • küçükken yüzerek öğrendim

0|0
    0|0
  • Denizde 6 yıl çalıştım 6 yılımda öğrendim 21 yaşındaydım :)

0|0
    0|0
  • 17-18 yaşlarında öğrendim. Yüzmek sünnettir. fazla olmasa da biliyoruz işte.

0|0
    0|0
  • Biraz geç öğrendim.12-13 yaşında falan.

0|0
    0|0
  • 9 yaşında öğrendim.

0|0
    0|0
  • attılar denize beni öyle öğrendim

0|0
    0|0
  • 6 yaşlarındayken köyde

link

0|0
    0|0