Sevsen olmuyor, sevmesen olmaz:)

Neden bizi seven insanları sevemiyoruz? Hayat öyle daha kolay olurdu. Bir çocuk var beni tam 6-7 sene civarı sevdi. Hiç görmüyor beni ama bir şekilde bir çocukla çıkmak üzere olduğumu öğrenmiş(ilk defa sevgilim olacak) Herşeyi bırakmış sınıfıma kadar geldi, dersime girdi. Evet aslında çok romantik. Ama ben sinirden kudurdum. Hiç hoşuma gitmedi açıkçası.

Başka bir çocuk var buda yan sınıfımızdan. Facebooktan açıldı. Ben daha önce onun varlığından bile haberdar değildim.Açıldığı günden sonra bakıp gülümsemeye başladım(mecburi) Çocuğu görmezden gelmek zorunda kalıyorum artık. Çünkü umut vermek istemiyorum. Onunlada olmaz..

Gelelim benim hoşlandığıma... İlk gördüğüm anda ben ondan hoşlandım.Oda benden hoşlanmış. Ama işte o kadar utangacız ki ikimizde. Birsürü yanlış anlaşılmalar oldu. Onun benden değil en yakın arkadaşımdan hoşlandığını sandım. Sevgilisi olduğunu sandım. Görmezden gelmeye başladım. Oda şimdi beni görmezden geliyor. Ama arada yakalıyorum yine bakışlarını. Vazgeçemiyorum ondan. Aynı ortamda olmak zorundayız bir de hergün.. Canım yanıyor. Başkalarının da canını yakıyorum. Ne yapmalı arkadaşlar fikir verin bana:)

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• böyle kafanda kurma akışına bırak;)

0|0
    0|0
    • beynimi yiyeceğim artık. :D Sadece kendi sevdiğimi istiyorum beni sevenler moralimi bozuyor resmen çünkü onlar benden bir adım bekliyorlar ve kendimi kötü hissediyorum ne biçim karakter bu ya.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...