Kapat

Fatih Terim mi? Şenol Güneş mi?

Tarafsız olun lütfen, En iyi teknik adam kimdir?

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim gercegi var bu ülkede Galatasaray ve Türk milli takiminda aldigi basarilar ortada bu isi biliyor adam.

0|2
    0|0
    • Galatasaray tamam da Türk milli takımında Şenol Güneşin Tırnağı olamaz ki bildiğim Fatih Terim kadar görevde durmamıştır. Mili takım olarak Dünya 3. lüğünden daha büyük ne başarımız var ki? Dünya kupasını mı aldık haberim yok

• Tamam ben de Fatih Terim kötü demiyorum ama Avrupa kupasıyla Dünya kupası arasında dağlar olduğunu düşünüyorum ama başarıdır yine küçümsemiyorum. Fatih Terim ligte tartışmasız en iyisi ama şunu da unutmak lazım Şenol Güneş 3 Büyükler ilk defa takım yönetiyor ve ilk yönettiği sene şampiyon yaptı yani imkanı olsa Fatih Terim kadar çok şampiyonluk kazanır mıydı bilemem ama çok daha başarılı olacağına inanıyorum

• @CBellow tabiki yonettigi takimlarda bir degil ama Fatih Terimi Terim yapan ligdeki basarilardan cok GS ile avrupayi titretmesi yani ligdede buyuk islere imza atti orasi ayri uefa ve son yillardada birkac yil once yine clde iyi islere imza atti clde kupayi kaldirmak brz zor türk takimi icin suanda ama ceyrek fnl bile buyuk basaridir ama dedigim gibi sartlar esitmiydi degildi bu sene senol hocada avrupada basarili olur ins.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 14

• Terim olanı çok iyi kullanır, futbolcularla arasını ya süperdir ya da kötü. Güneş ise futbolcuyu olabilecek en iyi seviyeye getirir, Futbolcularla arası mükemmel değildir hep bir seviyededir ne çok kötü olur ne çok iyi. Fatih Terim Başarı olarak daha iyi gözükse de bence Şenol Güneş ondan daha iyi bir teknik adam.

0|1
    0|0
  • Terim gaz vermede iyi , Şenol Güneş taktik teknikte iyi
    Bunu 2008 milli takımından ve gsli oyuncuların röportajlarından da anlıyoruz

Ayrıca Şenol Güneş , Terim kadar bol para harcatmaz , egosunu ön plana koymaz

0|1
    0|0
    • Egoları olduğu için Milli takımda şu an. abartılı degil bence. Sen tam kararını versene? :)

• Su an kulüp başkanı olsam Terimin egosuna ve yuksek bonservisli oyuncu isteğine karşılık vermektense , Şenol Güneşi tercih ederim

• Kesinlikle Fatih Terim. Şenol Güneş in 2002 Dünya Kupasindaki başarisinin temelinde Fatih Terim vardir. Onun yetiştirdiği kadro sayesinde bu başari kazanildi. inanmayanlar Türkiye-Güney Kore maçinin ilk 11 ine baksinlar.(8 Galatasarayli 1 fenerli 1 beşiktaşli 1 de yurtdişinda forma giyen futblcu var)

0|1
    0|0
  • Fatih Terim'in gereksiz transferleri yüzünden gs en az 5 yıl ligde olmayacak. Ben ikisini kıyaslamaya bile koymam. Şenol Güneş'in kıyaslanması gereken hocalar Aykut Kocaman, Ersun Yanal ve Abdullah Avcı olmalıdır.

0|2
    0|0
    • 4 yılda 3 kere şampiyon yaptı transferi o değil Ünal Aysal yaptı bunu da bil.

• Haha Beşiktaş ne büyük ya şu liseli Fenerliyi bile Fatih Terim savunucusu yaptırdı :D

• @Fenerliolgazzzozolma Fatih Terim istedi, başkan da aldı. Bu konular seni aşar bukelemun. Hedef 1 milyon fake üye kampanyası nasıl gidiyor?

@CBellow Gizli gs liymiş meğer :D

• fatih terimm

0|2
    0|0
  • Fatih terim

0|2
    0|0
  • fatih terim

0|2
    0|0
  • şenol güneş

0|2