Beyler Düşüncelerinizi Merak Ediyorum :)

Merhaba Arkadaşlar,

Sevgilinizin selülitli , kilolu,sivilceli,göbeğinde yüzünde falan ince tüylerinin olması,kambur olması,ne biliyim siyah noktalarının olması,kaşlarının bıyıklarının çıkmış olması yani tüylü biri olması gibi şeyler sizi ne derece rahatsız eder ? Şimdi hepsini sıralayınca kızlardan soğumuş olabilirsiniz ama tek tek düşünürseniz sevinirim. Erkek arkadaşımda ki sivilceler vs gibi şeyler beni rahatsız etmiyor mesela ama peki ya erkekler bu duruma nasıl yaklaşır merak ediyorum ?

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Zevkler herkese göre değişir, bir erkek baştan bunları bilerek, görerek sevgili olduysa no problem. Ancak sevgili olduktan sonra göbekte, göğüste kılları görmek beni soğutur açıkçası. Bıyıkları da varsa koşarak uzaklaşırım. Kıl olayı abartılı değilse ilk önce bir epilasyon seti hediye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bunların önem sırası erkeğine göre değişir bence. kendi açımdan cevap vereyim., karşımdaki kız benim sevgilim olabilecek kişilikte olmalı. tabi bu ciddi ilişki için geçerli. diğer yandan bakımlı olmalı neden mi ? çünkü ben bakımlıyım. oda olmalı. Benim için bakımlı olmamalı kendisi için bakımlı olmalı

0|0
    0|0
  • açık konuşmak gerekirse bunların hepsi birden olması gerçekten soğuturdu elbet ama birkaçı olabilir sevmeye engel değil.

0|0
    0|0
  • Seks hücrelerim öldü şuan askfdhasıfhsdlkjfhsdlkşfjhs

0|0
    0|0
  • Erkekler sanat sever olduklarından dış görünüşe önem verirler:D Yani snin için önemli olmayan onun için önemlidir.

0|0
    0|0
  • huyu suyu iyi olsun gerisi teferruhat.. Hayatıma yanımda gezdirecek süslü fino değil hayat arkadaşı sokuyorum. hayatımızı paylaşıyorum. bakımsız olduğu zamanlar hiç rahatsız olduğumu söyleyemem. görmem bir kere. dikkat etmem..

0|0
    0|0
  • Burda ki tarif ettiğin kız sen değilsin dimi öyleysen üyeliğimi sildircem ben kusmaya gidiyorum amk :/

0|0
    0|0
  • kilo ve tüy hariç diğerleri rahatsız etmez şahsımı, tüy dediysekte siyahından olursa sıkıntı, öyle kayısı tüyü değil, hatta öylesi hoş olabiliyor

0|0
    0|0
  • biz tarih öncesinde mi yaşıyoruz :)))

0|0
    0|0
  • mide bulantım geçerse yazacam düşüncemi

0|0
    0|0
  • Bu saydıklarınının hepsini bir kızda hayal ettim de... Error verdim. :)

şaka bir yana bu tarz bir kusur mu diyim bilmiyorum ama olursa iğrenmem herhalde. Yani o tüyler yoğun ve göze çarpar derecede değilse skıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • beni baya bir rahatsız eder ki boyle yapıcak olan biri ile zaten sevgili olmam olamam. :D

0|0
    0|0
  • tek tek düşününce pek sorun olmaz ama hepsini üzerinde toplamışsa ceketimi alır çıkarım dostum. kaşları bıyıkları salmasın bari

0|0
    0|0
  • arkama bile bakmam şahsen :)

0|0
    0|0
  • teknoloji ilerledi herşeyin çaresi var bendede para var anladın sen cevabı

0|0
    0|0
  • benim nişanlımda var dediğin hepsi hormonal bozukluktan dolayı göze çarpar derce haifi kilolu benm için hiç problem değil sadık olması sevecen şirin ve insan olsun benim sözlerimi yeterince ciddiye alıp davranışlarını bu yönde değiştirirse sorun değil yani benm için kişilik önemli vcut değil bazı bölgelerinde yoğun cinsel olarakta bbi sorun teşkil etmiyor. çokk seviyorum uzun yıllar konuştuk şuan nişanlıyım benim açımdan problem yok. sendikten sorası boş ben kişilğe aşk olurum

0|0
    0|0
    • yüce rabbim her bekar genç kıza senin gibi bir kısmet nasip etsin o zaman kardeşim helal valla sevgi dediğin böyle olmalı :D

• ya cidden anlamıyorum güzelliğe vcda aşık olan insanları Allah korusun oldu bir kaza sonucu kaybetti güzelliğini ne yapıcak ozamn ayrılcak mı önmli olan kişilk. Kİ şöyle bir şey var güzelliğe bakan erkek her zman aldatmaya müsait insandır eşinden daha güzelini bulursa anında aldatır yazık böle insanlara

• ablacım sen bir bayandan değil bir meymundan bahsetmişin burda resmen kıçı kırık çarık çürük bıyıklı üstelik sakallı belide kambur götü yere yakın 1.5 metre kara kuru birşey agzında dişleri dökük elbisesi sökük... ıyyy böö ö cinsel hayatımı bitirdin be kadın!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...