Kapat

Pereiranın hala şampiyonluk umudumu var?

Victor pereria : Bizim şampiyonluk için hala umudumuz var eğer BEŞİKTAŞ konya maçına çıkmaz ise 3-0 hükmen mağlup olur maça çıkmadığı içinde 3 puanı silinir ve bizde sivası yenersek puanlar eşitlenir 2'li averaj ile şampiyon oluruz tarfatarlarımız bize inansın biz şampiyon olacağız...

Birde okuyorlar

Hala ümidiniz var dimi feneriler? 😂

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Haha koptum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bana bunlardaki umudun çeyreğini verin , lecister citye sampiyonlar ligini kazandırayim :) Bir ara volkanda israrla biz şampiyon olacağız diyordu simdi şampiyonluk yerine bel fıtığı ameliyatı oluyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok artık :D

0|1
    0|0
  • Kendi kendinize ne yapıyorsunuz la şampiyonluk umudu olanmı var artık kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz kafalar güzel sanırım. beşiktaşlıların hala ümidiniz var diye dalga geçmeside çok garibime gitti açıkcası. umut etmek genelde sizin işiniz. 40 yılda bir şeytanın bacanı kırıp şampiyon oldunuz egolar tavan yaptı.

0|0
    0|0
    • Araştırmalara göre son 8 senede şampiyonluk sayısı eşitmiș

• Kıravatlılar gitip mahkemeden 2 şampiyonluğu aldımı aldı sevincini falan yaşamadınız siz şu an 12. şampiyonluğun sevincini yaşıyorsunuz gerçekler :D

• O senelerde yasayanlar şampiyonluğu kutlamadımı yani tüh birinci olduk hemde galatasarayı yenerek mi dediler hay senin mantığına :)

• Oyle bisey mi var ya sacmalama

0|0
    0|0
  • Başkan bunu bir Galatasay lı dese anlarımda Şampiyonluk sevinci unutmuş bir takımın yapması daha komik bence ✌🏻️😏

0|0
    0|0
    • Galatasaraylı diyecek haldemi başkan :)

• Başkan önceki sezonları kast ettim ayıkamadın sen hani sizin yarışlarda olmadığınız dönem de :)

Yükleniyor...