Kapat

Biz mi çok aptalız ? Yoksa erkekler mi bizi aptal yerine koymakta çok usta?

Bir cafede yan masada ya da otobüste karşı koltukta oturan, gayet uyumlu görünen ve aralarında yoğun muhabbet sezilen, sevimli bir çift. İlk bakışta kıskandıran bir tablo olduğunu düşünüyorsunuz karşınızda ancak daha sonra erkek kızın birini kestiriyor gözüne ve oyun başlıyor. Birden sevgisi kabarıyor sevgilisine/eşine karşı, çekerek kendisine çeviriyor onu , saçlarını okşuyor, öpüyor , kulağına bir şeyler fısıldıyor ama gözünü bir an olsun sizden ayırmıyor. Tabi kızın durumdan haberi yok, ayakları yerden kesilmiş, haliyle eşinin/erkek arkadaşının böyle bir adilik yapabileceği gelmiyor aklına...

Son zamanlarda çok sık parçası olduğum bu adi oyuna artık katlanamaz oldum. Sırf bu yüzden, bugün 3 durak önce indim otobüsten, hiç tanımadığım o kızın gülen masum gözleri bir türlü gitmedi gözümün önünden. Yol boyunca düşündüm ya bir gün benim de başıma gelirse, böyle bir hayal kırıklığının ardından, kendimi nasıl toplarım diye. Sonra kızdım tüm hemcinslerime niye bu kadar safız, neden kolayca kanıyoruz böyle adilere ...

Size karşı ilgisiz olduğu ya da çevresiyle fazla alakadar olduğunu farkettiğiniz durumlarda hayatından sessizce çeker gidersiniz. Ama sevildiğinizi sandığınız, gözünün sizden başkasını görmediği hissine kapıldığınız anlarda kandırılmış olduğunuzu öğrenmek çok acı verir insana. Alenen aldatmak başka ama bunu saçlarınızı okşarken, kulağınıza sevgi sözcükleri fısıldarken yapıyor olmak büyük adilik.

Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi? ya da böyle bir durumu sezdiğiniz zamanlar? Peki o an ne yaptınız, ilk tepkiniz ne oldu / olurdu ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• yani yazıklarını okudum da hayat cidden yani öyle böyle şöyle

evet ya.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• bunun adına şerefsizlik diyorlar işte. genelleme yapma bütün erkekler aynı deme. ancak böyle erkekler var malesef. insanların duygularıyla oynarlar, daha güzelini buldumu terkederler.

0|0
    0|0
    • Terketmesine sözüm yok zaten , en büyük hakkıdır, bu şekilde aldatmasın yeter ki.

• doğru söylüyorsun :)

• öyle şeyler işte ya :)

• aldatan aldanır

1|0
    0|0
  • Seçim meselesi. Kadınlar adamlığın efendiliğin peşinde değil ki? Tipi söyle saçı böyle sakalı söyle su tarz giysin bilmem ne dediği sürece yüreği adam olana şekilde şen!malden kusur bulduğu sürece değişmeyecek bu tablo.

0|0
    0|0
    • bırak yiğit adama o zihniyette bir kız yar olmasın zaten :)

• kızlar çok aptal.

hayır,benim başıma böyle bir şey gelmedi.gelseydi bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyler ve ağzına kürekle vururdum :/

0|0
    0|0
  • O sizin kaşarlığınız madem hadi o bakıyor sen ne demeye bakıyorsun ? sen bakmassan o da bakmaz.

0|0
    0|0
  • kızlar çok aptal

0|0
    0|0
  • Kızlar çok aptal.

0|0
    0|0
  • geldi ayrıldım direk:D

0|0
    0|0
    • hemcinsim adına utandım şimdi (: demek ki cinsiyet meselesi değil haysiyet meselesiymiş.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• burda ne kız aptal ne erkek. burda aslında bir aptallık yok. burda ne var biliyomusun. Karşısındaki insanı aptal yerine koyan bir zavallılık var. onlar kendilerini her ne kadr zeki sansada aslında tek kelimeyle zavallılar :) Zihin fukara olunca akıl ukala olurmuş

1|0
    0|0
  • çoğu erkek böyle malesef. her zaman naptıgını bilemezsin :/

1|0
    0|0
  • Kizlarla ilgili degil o durum erkek ve ailesinin yetistirmesi ile ilgili :/ ya da yetistirememesi iste

0|0
    0|0
    • Aslında durumu bu şekilde değerlendirmemek lazım. Her alimden bir zalim, her zalimden bir alim doğabilir derler. Çok iyi aile çocukları tanıyorum nefsine yenik düşen.

• yetişme şekli ayrı nefis ayrı.

o zaman nefsi ele alalım çocuk nefsine yenik duşmuş diyelim :/

• Bence de öyle diyelim :) Sonuçta hepimiz bir takım hatalar yapıyoruz, faturasının ailemize çıkarılması çok ağır gelir insana.

• cok adiiii ve serefsizce bisey evet benimde basima geliyor adamin yaninda sevgilisi bir yandanda beni kesdiriyor seytan diyor indir cantasini kafasina hani kizada yazid dedigin gibi ayaklari yerden kesilmis vaziyette allah kimsenin basina vermesin

1|0
    0|0
  • Sevgililerimin baktıkları yerleri kontrol ettiğim için problem yok ama eğer olursa önce tatlı tatlı garsondan kahve ister sonrada yüzüne sıcak kahveyi dökerim . Bak bir daha başka kıza yapıyor mu öyle şey .

0|0
    0|0
    • Olay senin görüş mesafe dahilinde değil, nasıl fark edeceksin ki ? Hem sürekli etrafını kontrol etmek zorunda kalan bir insan nasıl huzurlu olabilir ki?

• hepsini okumadım ama merak etme öyle adamların yanındaki kızların sevgilisinin nereye baktığından haberi var :) farkındalaar malesef..

0|0
    0|0
    • yani kendilerine layık gördükleri muamele bu diyosun.

Yükleniyor...