Spor salonuna gideceğim detay?

İlk defa spor salonuna gideceğim. Hiçbirşey bilmiyorum aklıma takılan sorular var;
-Spor çantamda neler olmalı?
-Şortun altına spor ayakkabı giyeceğim. Yarım çorap mı giymeliyim babet çorap mı?
-Spor aletleri hakkında hiçbir bilgim yok hoca öğretir mi?
-Spor salonuna nasıl kayıt olunur/minimum yaş kaçtır?
-Hergün gidebilir miyim yoksa belirli günleri varmıdır?
-Süre kısıtlaması var mıdır yoksa istediğimiz kadar mı?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Havlu yedek giysi su ayakkabı deodorant olmalı çantanda. Şortun altına normal çorap giy. Spor aletlerini hoca gösterir. Yaş sınırı yok. Direk salona gidip hocayla konuşacaksın kayıt olursun 1 aylık 3 aylık ya da 1 yıllık. Her gün gidebilirsin, istediğin kadar çalşabilrsin ama ilk zamanlar fazla zorlama hocanın dediklerini yap sadece onlar seni yönlendirmek zaten çok sıkıntı yapma 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 orta boy havlu,1 çift temiz ayakkabı götür ek olarak. Bazı yerler istiyor. Su götür, tedbir olarak şampuan götür.
    İstediğin çorabı giy, rahat nasıl ediyorsan.
    Hocalara sorarsan aletleri gösterirler. Orada antrenman yapanalra da sorabilirsin.
    Minimum yaşı yok aslında, ebeveynle gelirsen 7-8 yaş bile gelebilir.
    Ne zamanlar gideceğini sana kayıt olunca söylerler. Kart verirler büyük ihtimalle.
    Süre kısıtlaması var olması lazım. Bazı yerlerde yok

0|0
    0|0
  • cantada havlu, deodorant, yedek çorap mutlaka olsun. Yarim çorap giy, hocalar nasıl yapacağını gosterir daha uğramaz yanına, salondan salona fark vardır ben aydatı veriyorumhaftanın her saatini istediğim kadar yapabiliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...