Bu ayrimi biri yapsin artik?

Kilo vermek icin spora gidiyorum seviye 6da 45 dakika yuruyus yapiyorum 20 dakika eliptik yapiyorum ama agirlik kaldirmali miyim makinalarda bazıları hayie diyo ama yapmamız gerekmez mii

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptığın yürüyüşler kilo vermeni sağlarken ağırlık çalıştığın zaman vücudun sıkılaşıyor bence haftada en az 4 gün kardiyo 3 günde ağırlık çalışmalısın. Kadınlar bacak aralığı kaç oluyor bilmiyorum ama 6. seviye çok düşük onu da koşu temposuna çıkar bence.45 dakika yürüyeceğine 20 dakika koş daha fazla fayda görürsün. Eliptik bisiklette de hazır programlardan interval olanı yani bir çok yüksek bir çok alçak şekilde inişli çıkışlı olanı seçersen daha fazla fayda görürsün kolay gelsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sıkılasmak istiyorsan agirlik sart

0|0
    0|0
    • evet istiyorum tabi ama kilo vermeme engel olur mu

• Hayir tabikide agirlik calismak kosmaktan daha etkili en fazla 5 kglarla calisirsin zaten bu da seni iri yapmaz zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• tabii ki de kaldırmalısın. ağırlık hatta kardiyodan daha önemli olmalı antrenmanında. haftada 2 kardiyo yeterli olur ama ağırlık antrenmanını 4 yapmalısın

0|0
    0|0
  • Çok dusuk ağırlıklar kullan fazlası hoş durmaz

0|0
    0|0
    • 3×10 en dusukte olcak sekilde yapiyorum

• Bide eğer sikilasmak için diyorsan hani hacim kazanmasını sıkı olsun en iyisi hareketleri doğru ve hızlı yapmak bu şekilde de aha sıkı oluyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...