Gökhan Gönül Bjk ile antlaşmış?

Ben bugün çok güldüm. Feda diyenler1.7 Milyon Euro yu vermeleri gerek biliyormusunuz bence neden bu transfer olmaz.
-Gönül Fenerden daha büyük takıma gitmesi lazım bence Fenerden gidicekse Bjk Fenerden dahah büyük değil.
-Feda diyorlar 1.7 Milyon Euro nasıl vericekler.
-Ahmet Çakar Bjk-Gs Bjk-Fb maçlarına derbicik dedi derbisi biile olmayan takıma gidermi aaaaaa pardon Kasımpaşa, Başakşehir var doğru.
Peki sizce gidermi Bjk ye Gönül gitmez mi.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Feda kaç yılında kaldı? Ilerlenmek isteniyorsa mantıklı yararlı ucuz transferler yapılmalı stad oldu gelir gelecek şampiyon oldu takım ŞL ne gidecek takım ordanda para iyi yere gelmek için takımı daha sağlam yapmak lazım gökhan gelir ahmet gelir mehmet gelir o benim işim değil ahmet Çakar gibj birini izliyorsan yazık

0|1
    0|0
    • Yazdığımı okuduğuna emin misin

• 1.7 para değil Q7 ilk geldiğinde ne kadar alıyordu bak istersen adam belki buranin atmosferini sevdiğinden belki yarım kalan işi (şampiyonluk) için geri geldi kötü oynasa bile klas hareketleriyle seviliyor
      yazdiklsrimla alakasız yazdında

• İlk geldiği paraya ne bakıcaksın biz şimdiki zamandan bahsediyoruz kafan kaç yıl öncesinde kalma.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Adam kaybeden takımda kalmaktansa şampiyona gelmeyi onur olarak görmeli 1,7 çok para mi?

0|0
    0|0
  • Bundan 3 4 yıl önce FEDA dedik şimdi SEFASINI sürüyoruz 1.7 de veririz gökhan buna değecek futbolcu

sen ve senin gibi çekemeyenler şu an kıskançlıklarından kudurur vaziyette biz size dememişmiydik BEŞİKTAŞ büyük taştır altında kalırsınız ne oldu?

Sezon başından belli yok şuna puan kaybeder buna bırakır şöyle olur böyle olur pehhh..

Sonuç? ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ!

0|1
    0|0
  • Gökhan Fenerden ayrılırsam avrupaya giderim beni istiyen çok takım var avrupada diye röpörtaj vermişti bunların başında valencia geliyor. yani gökhan Fenerden giderse beşiktaşa falan gitmez. zaten kulüple anlaşmıştı.

0|0
    0|0
  • :D
    1.7 milyon paramıya :D

0|0
    0|0
    • Sizde hangi futbolcu o para alıyor Atiba bile 1 Milyon Euro alıyor billiyorsun dimi. Yok sen bilmezsin.

• :D masa tenisinde allah yüzünüzü güldürür inş bu u sene

• Uçsana görelim nasıl uçuyorsun. Yapamayacağın şeyler söyleme hayal ürünü şeyler.

• Söylediklerine katılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...