Perreira gönderilmeli mi?

Elinde böyle güzel kadro varken hem oyun olarak hemde puan olarak geride kaldık her seferinde kendi oyununa bakmadan rakibe laf etti sonuç ortada

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zahmet gitsin artık korkak futboldan bıktık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pereira kalsın canım benim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Aslında beğendiğim bir hoca ama Türkiye liginin en iyi kadrosuna sahipken şampiyon olamamak pek affedilmez Türkiyede yani şampiyon olan bile yeri geliyor gönderilmiyor bence sorarsan kararsızım ama Türkiye şartlarına göre gönderilmeli.

0|0
    0|0
  • Kadroyu kendi kurmadı bir josefi istedi okadar. bence kalmalı bir çok oyuncu zaten ayrılcak yaşları geldi. daha genç yeteneklerle ilerler bu adam. Türkiye ligini tanıdı ortamı tanıdı falan. zaten ilk adım atıldı hakim ziyech ile görüşme yapılmış. ilk transferde büyük ihtimal hakim olacak diegonun yerine.

0|0
    0|0
  • Gönder gitsin kanks

0|0
    0|0
  • Başarılı olsa da gönderiliyor zaten teknik direktörler :D

0|0
    0|0
  • Perreira önce gitmesi gerekenler var.

Hem 4 Milyon Euromuydu neydi onu verip göndermeye içiniz razıysa gönderin.

0|0
    0|0
  • pereira kalacakmış. d. d

0|0
    0|0
  • Beşiktaş lıyım ama evet onun oyun tarzı bu lige göre değil... bu ligte atan kazanır defans yapan kaybeder...

0|0
    0|0
  • Aslına gönderilmemeli neden mi. Şenol Güneş yerine başka biri olsa Bjk şampiyon olabilir miydi hayır. Delbosqu geldi kaç haftada yollandı. Ligi tanımıyordu Perrira artık tanıyor ve oyun sistemi iyi oturtmaya başladı ve kendi transferleriyle ligde ve Avrupada coşarız bu sene.

0|0
    0|0
  • adamın ufku yetmiyor fenerbahçe'ye. daha küçük takımlar çalıştırmalı

0|0
    0|0
  • Gönderilmeli

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gönderilmeli bu kadroya yakışan bir isim değil ben Pellegrininin gelmesini isterdim.

0|0
    0|0
  • Hayir. Sence @bananesenden06

0|0
    0|0
  • bence perreira değilde başkanlığı döneminde rakiplerinin 13 şampiyonluğunu görmüş adamın gitmesi gerekir... rakipleri toplam 13 şampiyonluk kazanmışken en büyük rakibi kendi döneminde 9 şampiyonluk yaşamış 2 yıldız takmış sahanda kupa kaldırmış ve 2 avrupa kupası kazanmışken hala sorumlu teknik direktör vs demek saçma bence. eğer bu kadar imkana rağmen her şey yanlış gidiyorsa demek ki tüm hata en başta kinden kaynaklanıyor. ya da camia kenetlenemiyordur şampiyonluğu kaybedince tribünleri boş bırakıp takımın her zaman arkasında olduğunu göstermiyorsa taraftarı vs suçlu onlarda olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...