Yahu birisi Şampiyonlar Liginde ki muhtemel rakiplerimizi söyleyebilir mi 🏆😎?

Daha belli değil mi nedir? Barcelona ve real Madrid aynı ülkenin takımı nasıl ikisi de çıkıyor 😒 çok mu erken şampiyon olduk ben sadece Leicester'ı biliyom da var mı başka şampiyon 😂?Yahu birisi Şampiyonlar Liginde ki muhtemel rakiplerimizi söyleyebilir mi 🏆😎?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Futbolun f'sini bilmeyip fanatizm ayağı yapan kız iticiliği.

0|0
    0|0
    • Futbol'u senden iyi biliyorum ama yabancı takımları hiç takip etmedim şampiyon olmadığımız için gerekte duymadım.

• Hahahahahahahahhaha 😂😂😂😂😂😂😂

• Komik olan ne

En İyi Kız Görüşü

• kralı gelsin inönüde yıkarız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dişimize göre olan grup gelmez bizde renkliler de olan kura balı yok maalesef. Son zamanlarda hep en zorunu çektik

0|0
    0|0
  • şampiyon. 2015 - 2016 sezonu şampiyonu. ne kadar da yakışıyor beşiktaş ve şampiyon kelimeleri yan yana. bu arada şampiyonlar ligine kievde geldiğine göre beşiktaşım ve kiev aynı gruba gelirler ayrılmaz ikiliyiz bu pezevenklerle.

0|1
    0|0
    • Juventus şampiyon oldu mu 2. Takimim 😎

• Bir torbadan bir takim geliyor. Farkli torbada bile olsalar ayni ulkenin iki takimi ayni gruba dusmez.

0|0
    0|0
  • O 1. Torba uefa sistemi değişti artık şampiyon olan 1. Torbada olacak falan deniliyordu ülke puaniyla paralel oluyor jste daha zor olacak yani gruplar

0|0
    0|0
    • Anlamıyorum böyle lafları şu an kimler şampiyon

• Real dışı 1. Torbadaki herkes şampi Gerçi cskayi bilmiyorum

• Fener elemeleri geçerse herşey karışır rakipler falan net bir cevap veremeyiz. Fenerin maçlarını beklemeniz lazım.

0|0
    0|0
  • Kim çıkarsa çıksın çakar size o yüzden boşuna hayaller kurma bir 8 daha yer dönersiniz

0|1
    0|0
    • Kıskançlıkta gelinen son nokta 😂😂

• Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Barça lig şampiyonu olduğu için 1. torbada ve şampiyonlar ligini kazanan da 1. torbada olacağı için real de kupayı alırsa aynı torbada olcaklar

0|0
    0|0
    • Ne kupasını alırsa? Pek anlamıyorum da Şampiyonlar ligini hiç takip etmedim daha açık söyle

• Saçma sapan konuşma

• Saçma olan ne? Hem bilmiyosun hem de açıklayınca laf diyosun

• Sizinkiside alkol içip mahalleye çıkıp nerde lan bu kediler diyen fare gibi

0|1
    0|0
  • inş yine 8 yemez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...