Cömertmisiniz yoksa egoistmisiniz ?

sadece kendi çıkarlarınız içinmi hareket edersiniz yoksa cömertlikte yaparmısınız ?

Ben az önce 100 tl borç para verdim annemin sevgilisine. vermiyordum ama hakkımda kimseye iyilik yaramıyor yemin ettim ve seninde bana işin düşer birgün elbet dedi gücüme gitti. güvenmemem gerektiğini şimdi anladım. ve verdim 100 tl ay başında vercem dedi bakalım vercekmi hastane paramın içinden verdim. Annemede hep o saçlarını boyattırıyodu kontörünü alıyodu adam sıkışmış . dünde annemin saçını boyattırdım kuaföre yolladım kontörünü yüklettirdim. hep böyleyim annem üzülmesin diye ama benim değerimi hiç bilmiyorlar başından sağıyorlar beni o gücüme gidiyo ben kötü evlatmıyım diye :(

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben kimseye para vermem daha doğrusu güvenmediğim insanlara para vermem bunun egoist olmak veya cimrilikle alakası yok geçen bir tanıdığa 50 lira verdim büyük bir para değil ama yarın sabah getirecem dedi altıüstü 50 lira adam şimdi dükkanın önünden geçmiyor :D gözlüğü kaldı bende gelip almıyor günde 2 paket marlboro içmeyi biliyor ama o yüzden vermem ama arkadaş arasında hesap ödeme vs sinemaya gittiğimizde hiç bakmayız paraya filan lafı olmaz sadece arkadaşlara tabi ya da kuzenlere filan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• boşwer sen kendini biliosan yeter bunların karşılığını öbür dünayda göreceksin bu arada aynıyız panpa :)

0|0
    0|0
  • kendine bir adam gibi adam bul evlen kızım sen o evden bir an önce kaç

0|0
    0|0
  • annenin sevgilisi vay bee bir yaşıma daha girdim adama bak

0|0
    0|0
  • çok cömertim keşke olmasaydım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0