Bjk Samp ligindeki rakipleri kim olur?

Ben real madrid olsun istiyorum.6 tabe yiyince biz zil takip oynamislardi.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu derdi bırak da Bjk liler düşünsün şimdiden bunu mu tasa edindiniz kendinize daha lig bitmedi :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaş 8 yediğinde zil takıp oynayanlar da vardı , bugün Beşiktaş zirvede onlar nerede
    Sen de o zil takıp oynayanlardan biriysen Reale sevinenlere laf etmeye hakkın yok. Eğer değilsen demek ki genellemekle olmuyormuş sevinen olduğu gibi üzülen de olur

Beşiktaş ın rakibi yerine seneye takımın ne halde olacak nunu düşünmen de fayda var dostum

0|0
    0|0
    • Bjk 8 yediginde sevinmedim. Ama futbol bir seneden olusmaz. Gecmisimiz de gelecek günlerde sanli. Sizin aldiginiz tum kupalar sadece bizim sampiyonluk kupasi sayisi eder.

• Tamam. Ama yine de bjk yi fair play e davet ediyorum.

• Ben de hepsini

• Ülketakımıgolyiyincesevinenveledizinalardansınsende

0|0
    0|0
  • real madrid olur inşallah seni mi kıralım ama yenersek de 6 tane yediğinizi yine hatırlatırız

0|1
    0|0
  • Fark etmez sen her türlü Trt den izliycen :D

0|0
    0|0
  • vallahi biz bahtsız takımız bize münih barca gelir yani. zil takıp herkes oynamıyor kardes ben isterdim yensin galatasaray sen iyiye bak zilcilere değil

0|0
    0|0
  • bence de real olmalı :D

0|0
    0|0
  • Yabancılar atınca kıçına kına yakacaksın değilmi

0|0
    0|0
  • sizin balkan kupasındaki pardon uefadaki rakipleriniz kim gidebiliyomusunuz? haftaya derbiniz var hahahahaha

0|1
    0|0
    • Balkan kupasi yine iyi fener yayla kupasi aliyor anca. Bizim kapi gibi uefa ve super kupa var. Iki kat fazla yildizimiz var bjk den. Bjk samp zevkini daha yeni yasiyor biz alışkınız 😀😉

Yükleniyor...