Kapat

Barfiks cekebiliyor musunuz?

Astsubaylik, pmyo sinavlarina hazirlaniyorum arkadaslar barfiks cekebiliyor musunuz cok zorlaniyorum ya 21 tane anca cekebildim 30 u bulmam lazim nedir incelikleri?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Oha 21 tane mi

0|0
    0|0
    • Evet simdi 25 i falan zorluycam iste

• Şinav kolay ya keske hep şinav cektirseler 20 30 arasi nizami istiyolar ben Şu an 50 rahat cekiyorum

• Valla bayaiyisğn ya ben formdaykwn 45 max sınav çekebiliyodum baya güçlüsündür sen :) bilek güreşinde falan :)

En İyi Kız Görüşü

• 21 mi? nizami değildir o bodybuilding yapıyorum ben bile nizami 7 tane çekebiliyorum

0|1
    0|0
    • Benim yapmadigimi nereden biliyorsun? Lisansli sporcuyum 6 yillik+pmyo icin 1 yildir fitness yapiyorum

• lee haney dedigin adamı gördüm bu işler sadece kas ile olmaz azim de gerekli

• ne zamandır bb yapıyorsun

Erkekler Ne Diyor 21

• evet çekebiliyorum. ama pmyo mülakatlarında falan illa denilen rakamı yapmaya gerek yok. 3-5 tane çektikten sonra tamam geç diyorlar.

1|0
    0|0
    • Isi saglama almak istiyorum ya benden once gidenler 15 tane cekmisler

• Asb. MYO Bilmem Ama PMYO'da 5 - 7 Arası Nizami Çekersen Tamamdır.

0|0
    0|0
  • Ordakibarfiksdemirlerindeimkanıypkçekemezsin

0|0
    0|0
    • Neden ki besyo sahasindaki demirlerde calisiyorum aynidir heralde

• Tanitim videolarina baktim simdi ayni iste heyecan faktoruyle yapamazsam o ayri tabi

• Hayırlısı

• Eller yakınken zorlasam 30 çekerim. Ama eller geniş dururken 8 tane zor. :D :D

0|0
    0|0
  • birincisi güç antrenmanı yapacaksın, ikincisi sen zaten bu kondüsyonunla cinsiyetin itibariyle 1-0 hemcinslerinden öndesin. 21 tane barfiks mi şınav mı çekiyorsun? mülakat yapanlar sen 5 tane bile barfiks çeksen geç diyecektir hiç dert etme. üçüncüsü kaslar antrenman yaptıkça güçleneceğinden zamanla sayı artacaktır. öyle hokus pokus demeyle olmaz bildiğin üzere.. başarılar

0|0
    0|0
  • eskiden 30 dan fazla çekerdim de şimdi 20 taneyi zorlarsam ancak çekerim ayrıca barfiks de sınır 20 falan olmaz olsa olsa 7 tane falan çektirirler yanlışın var şınavla karıştırıyo olmayasın

0|0
    0|0
  • Sen 21 barfiks cek , ben intihar ederim

0|0
    0|0
  • cekıyorum

0|0
    0|0
  • askeri nizamda yani orijinal barfiksi 27 tane çekebiliyorum

0|0
    0|0
  • geniş açılı dar açılı bir sürü method var nizamisi cheat lisi barfiks çekmek için sırtını güçlendirmen lazım onun içinde sırtındaki core kasını hedef alabilirsin programla yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Omzundan vurduracaksin.
    Ama 21 tane çok iyi.
    Benim rekorum 24..
    30 çekemem.

0|0
    0|0
  • 21 nizami barfiks mi çekiyorsun 🙏 saygılar

0|0
    0|0
  • Barfikste havada yuruyebiliyorum :D

0|0
    0|0
  • 10 tane ellerimi aşağı kadar indirip çekebiliyorum düzgün şekilde. Sonrası glemiyor.

0|0
    0|0
  • Cekemzsin 21 tane nizami

0|0
    0|0
  • askeriye de bel vurdurma var bel vurdurma dahil 50 çekiyodum ben

0|0
    0|0
  • Demiri enseye alarak 10 çekebildim normal 25 felan

0|0
    0|0
  • ben 10 tane çekiyorum

polisim 😃

0|0
    0|0
  • Barfiks ve bir bayan olarak 21 mi? Kameralar nerede :o

0|0
    0|0
  • Gun gun artırarak cek. Bunu program yap. Mekik sinav barfiks

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben 20 çekiyorum.

0|1
    0|0
  • Evet çekebiliyorum çok rahatça

0|1
    0|0
  • 1 tane bile çekemiyorum bir de kendimi güçlü sanırdım ya. :( 21 se maşallah.

0|0
    0|0
    • Soz konusu hayaller olunca mecbur 😊

• Vucut calisiyordum zaten kollarin guclu olmasi sart hergun deneye deneye 3 5 derke yukseldi

• vücutla alakası yok benim arkadaşımın hiç kası yok ama 70 tane çekiyor

Yükleniyor...