Öyle eziğim ki sürekli birilerine yük oldugumu düsünüyorum...

Mesela arkadaslar bir yere gidicekler diyelim ortaya laf atıyorlar sınıfta ve gidip soruyorum acaba ben de gelebilir miyim diye? Cevabı bilsem bile diyelim ki cok güzel ya da yakısıklı biri gördünüzcogu kisi bakar ama ben sırf rahatsız olmasın diye tekrar bir daha göz ucuyla bile bakmıyorum ne olacak benim halim?:(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aferin sana boşver onları sen.

1|0
    0|0
    • bosveremiyorum :(

• Sen doğru olanı yapıyorsun, yanlış yapanlar yüzünden neden rahatsız oluyorsun ? Bırak onlar rahatsız olsun. Ve arkadaşların bir yere gidecekse onlara bir daha gelebilir miyim deme.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende öleyim şu konuda yolda ortamda vs fark etmiyo güzel bir kız gördümmü bir kere bakarım oda bilerek değil denk gelmiştir birdaha bakmam hem rahatsız olmasın hem tarzım değil yapım değil öyle şeyler abaza gibi hissederim kendimi sanki hic kız görmemiş gibi. vs...Normalde çok rahat ilişki iletişim kuramıycagım insan yoktur o derece.Bence doğru yapıyosun

1|0
    0|0
  • Yazık sana :( ?

Girişken ol bak nolucak onlar kaçırsın gözünü ya bırak rahatsız olsunlar ne fark eder ^_^

1|0
    0|0
    • fark ediyor iste bu bana mı sarkıyor yoksa beni mi kıskanıyor lafını düsünelerini itemiyorum

• bişey olmaz..herkes senin gibi..kimileri itiraf ediyo kimleride edemiyo tek farkın o :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...